Wersja dla osób niedowidzących
Pożegnanie Małgorzaty Biernackiej
11.07.2024

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej psycholożki i koordynatorki Milickiego Centrum Wsparcia Capitol, Małgorzaty Biernackiej.

Oficjalnie! Milicz stolicą Reprezentacji Polski FBB
09.07.2024

W ubiegłą sobotę w "Stara Rzeźnia - Miejsce Spotkań" odbyła się znacząca konferencja prasowa, której głównym tematem było porozumienie zawarte pomiędzy ruchem społecznym FUTBOL BEZ BARIER (FBB) a Starostwem Powiatowym w Miliczu, Gminą Milicz oraz Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

Nordic Walking: Zdrowie i Aktywność na Świeżym Powietrzu
08.07.2024

29 czerwca teren Ostoi Konika Polskiego w Miliczu zamienił się w prawdziwe centrum zdrowia i aktywności dla mieszkańców Gminy Milicz, którzy wzięli udział w zajęciach nordic walking. Pod przewodnictwem wykwalifikowanego fizjoterapeuty, uczestnicy mieli okazję nie tylko poprawić swoją kondycję fizyczną, ale także cieszyć się pięknem przyrody Doliny Baryczy.

Zielona Terapia: Seniorzy w Potaszni Odkrywają Sekrety Ziół i Natury
08.07.2024

Jednym z głównych punktów programu było tworzenie "Soli Życia" - mieszanki soli wzbogaconej o różnorodne zioła.

Poznajcie Piotra- Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach
04.07.2024

Piotr jest osobą wyjątkową, pełną wrażliwości i spokoju. Jego serdeczny uśmiech i pogodne usposobienie zarażają wszystkich wokół pozytywną energią. Czerpie ogromną radość ze spędzania czasu na świeżym powietrzu, gdzie może cieszyć się naturą i odprężyć. Uwielbia także oglądać filmy, które pozwalają mu przenieść się w różnorodne światy i historie. Przeglądanie książek to dla Piotra kolejny sposób na odkrywanie nowych rzeczy i rozwijanie swojej wyobraźni.

Kolejne szkolenie za nami!
03.07.2024

Z radością informujemy, że w ramach projektu "Kierunek Rozwój 3", dofinansowanego ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji budżetu Dolny Śląsk, zorganizowaliśmy kolejne szkolenie dla osób związanych z działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych.

Strona Główna

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 24.06.2024 - Lepsze Jutro II
01.07.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych trzydniowych zajęć ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w związku z realizacją umowy do projektu pn.: „Lepsze Jutro 2” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w tym zadania pn.: „wyjazdowe trzydniowe zajęcia ogólnorozwijające dla małych dzieci i ich rodzin” zaprasza do złożenia oferty na zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w dniach 28.11.2024-01.12.2024 w ngórskich ośrodkach turystycznych dla grupy od 40 do 49 osób.

Projekt pn. „Lepsze jutro II” współfinansowany jest ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

04.07.2024 Wybór oferty 

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w dniu 04.07.2024 roku dokonało otwarcia ofert w postępowaniu zapytania ofertowego z dnia 24.06.2024 w związku z realizacją umowy do projektu pn.: „Lepsze Jutro II” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w tym zadania pn.: „wyjazdowe trzydniowe warsztaty ogólnorozwijające dla małych dzieci i ich rodzin” w terminie 28.11.2024 - 01.12.2024 i dokonali oceny wag procentowych przypisanych do poszczególnych kryteriów oceny, sposobu przyznawania punktacji za spełnienie danego kryterium.
 

Jako najkorzystniejszą ofertę wybrano ofertę wykonawcy:

Interferie w Świeradowie-Zdroju - Hotel Malachit, która uzyskała 100 punktów.


Uzasadnienie wyboru oferty:

W związku z wpłynięciem w terminie określonym w zapytaniu ofertowym 1 oferty, która spełniała warunki udziału w postepowaniu, a jej treść odpowiadała warunkom zamówienia i uzyskała najwyższą wagę punktową, wybór wykonawcy jest uzasadniony i jest zgodny z zasadą konkurencyjności.

 

Dokumenty zapytania ofertowego:

1. Zapytanie ofertowe

2. Załącznik numer 1 do zapytania ofertowego

3. Załącznik numer 2 do zapytania ofertowego

 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA