Wersja dla osób niedowidzących
Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie”
02.02.2026

W piątek, 30 stycznia, w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa i pełna wzruszeń uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy „Motylki” z ogromnym zaangażowaniem i radością przygotowały niezwykłe występy artystyczne, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich obecnych.

Spoko Loko w dobrej sprawie!
31.01.2026
Nasi ambasadorzy ze Spoko Loko przypominają, że pomaganie wcale nie musi być skomplikowane. Czasem wystarczy… jeden numer wpisany w odpowiednie miejsce. W swoim zeznaniu podatkowym możesz przekazać 1,5% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Bo kiedy dzieci śpiewają przeboje młodości…
30.01.2026
a Babcie i Dziadkowie nie kryją wzruszenia – wiemy, że dzieje się coś naprawdę wyjątkowego! „Prywatka Babci i Dziadka” w wykonaniu Jagódek to była podróż w czasie pełna muzyki, tańca i ogromnych emocji.
 
Rusza rekrutacja do programu „Opieka wytchnieniowa”
29.01.2026

To ważna informacja dla rodzin i opiekunów osób z niepełnosprawnościami, którzy na co dzień dają z siebie wszystko – często bez chwili wytchnienia. Program „Opieka wytchnieniowa” powstał właśnie po to, by dać opiekunom realne wsparcie i możliwość złapania oddechu.

Ruch, śmiech i energia x1000!
29.01.2026

Tak właśnie wygląda Przedszkoliada w naszym niepublicznym przedszkolu przy MSPDiON. Tu dzieci nie „ćwiczą” – tu one przeżywają sportową przygodę.

Magia karnawału w jednym miejscu…
28.01.2026
Uśmiechy, taniec i kolorowe stroje wypełniły salę po brzegi!
Ogromną radość przyniosła wizyta Stitcha – były przytulasy, zdjęcia i mnóstwo wzruszeń.

Strona Główna

Przedstawiamy Anię – kolejną wyjątkową osobę
22.07.2025

Przedstawiamy Anię – kolejną wyjątkową osobę, która współtworzy projekt „Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach III”. Jej obecność to połączenie ciepła, radości i spokoju – poznajcie ją bliżej.

Ania to pogodna i serdeczna dziewczyna, która swoją obecnością wprowadza dobrą atmosferę wszędzie, gdzie się pojawi. Ma w sobie spokój i ciepło, a jednocześnie ceni sobie kontakt z innymi – szczególnie w spokojnych, wspólnych chwilach.

Lubi spędzać wieczory grając w gry z bliskimi, co sprawia jej wiele radości i daje okazję do śmiechu i wspólnego czasu. Chętnie sięga po książki, które pozwalają jej przenieść się do świata wyobraźni i odpocząć. Uwielbia także wyjścia – do kina, na zakupy czy spacery – które dają jej poczucie swobody i radości z odkrywania codzienności.

Ania to osoba, która łączy w sobie wrażliwość z wewnętrzną siłą. Jej uśmiech, otwartość i ciepłe usposobienie sprawiają, że łatwo ją polubić i chętnie spędza się z nią czas. 

Projekt "Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu w Krośnicach III" dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA