Wersja dla osób niedowidzących

Teraz Akcja – To FotoEdukacja

Z aparatem w Sztolni Kowary
20.11.2021

Kolejne warsztaty fotograficzne już za nami. Tym razem młodzi adepci fotografii wybrali się daleko na północ Dolnego Śląska, gdzie odwiedzili Sztolnie Kowary w Kopalni "Liczyrzepa". Było to kolejne miejsce, w którym wiedza i umiejętności uczestników zostały wystawione na ciężką próbę. Nie trudno się jednak domyślić, że poradzili sobie bez zarzutu.

Mimo wczesnej godziny wyjazdu wszyscy uważnie słuchali odbywającego się po drodze wykładu, podczas którego odświeżyli swoją wiedzę i przypomnieli sobie na co zwracać uwagę w warunkach słabego oświetlenia. Efekty ich pracy są co najmniej satysfakcjonujące, co możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Nie samymi zdjęciami jednak żyje człowiek. Sam pobyt w kopalni dostarczył nam wielu wrażeń estetycznych, a także wzbogacił nas w wiedzę na temat ciężkiej pracy górników wykopujących w tym miejscu uran. Była to pouczająca lekcja uzupełniająca wiedzę szkolną, co także jest ważnym elementem naszych warsztatów.

Warsztaty jak zwykle zakończyliśmy bogatsi o nową wiedzę, umiejętności, doświadczenie i piękne zdjęcia, którymi z dumą się z Państwem dzielimy. Zapraszamy do obejrzenia ;)

Zadanie dofinansowano w ramach projektu „Teraz Akcja – To FotoEdukacja” ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA