Wersja dla osób niedowidzących

Tworzenie przestrzeni do aktywnego spędzania czasu wolnego

Zakupiliśmy zamki dmuchane
05.11.2019

Ależ zakup! Asortyment imprezowy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych właśnie się powiększył. Dziś rano przyjechały do nas dwa piękne zamki dmuchane, które od teraz będzie można spotkać m.in. na festynach i piknikach organizowanych przez naszą organizację. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

Mniejszy z nich, zamek „Cztery Kopuły” jest typowym „skakańcem”, natomiast „Słoneczniki” to prawdziwy dmuchany plac zabaw. Dzisiaj rozłożyliśmy je tylko testowo, ale z pewnością oba sprawią dużo radości wszystkim dzieciom, które będą z nich korzystać. Nie możemy się już doczekać ich debiutu ;)

Cała operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) dla Doliny Baryczy na lata 2016–2022 w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Działania 19 LEADER zawartego w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA