Wersja dla osób niedowidzących

Zadanie III. Akcja-FotoEdukacja

Zapraszamy po kalendarze!
29.12.2022

Projekt pn. „Akcja-FotoEdukacja” dobiega końca. Wszystkie warsztaty fotograficzne zostały zrealizowane, a ich uczestnicy zakończą rok bogatsi o nową wiedzę i umiejętności związane z wykonywaniem poprawnych technicznie zdjęć. Na koniec przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę dla wszystkich, którzy wzięli udział w naszych działaniach.

Dzięki wsparciu naszych grantodawców mieliśmy możliwość stworzenia kalendarzy na nadchodzący, 2023 rok. Zawierają one najpiękniejsze zdjęcia wykonane przez uczestników projektu podczas wszystkich tegorocznych wyjazdowych warsztatów fotograficznych, adekwatnie do każdego miesiąca. Projekt był bardzo owocny, a jego efektem jest podniesienie umiejętności fotograficznych wśród dzieci i młodzieży z Gminy Milicz i Doliny Baryczy.

Wszystkich uczestników tegorocznej edycji projektu zapraszamy po odbiór kalendarzy do siedziby działu administracji MSPDiON (Milicz, ul. Kopernika 8), a konkretniej do gabinetu nr 12, w godzinach 8-16. Mamy nadzieję, że piękne kalendarze będą zdobić wasze ściany przez cały nadchodzący rok i pozwolą wrócić pamięcią do tych wyjazdów, co rano nastrajając optymistycznie na każdy z nadchodzących 365 dni.

Zadanie dofinansowano w ramach projektu „Akcja-FotoEdukacja”
ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Milicz

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA