Wersja dla osób niedowidzących

Zajęcia wakacyjne w okresie pandemii

Za nami kolejny tydzień zajęć w pandemii..
10.08.2020

Kolejny tydzień zajęć wakacyjnych w czasie pandemii za nami. Był to bardzo intensywny i ciekawy dla nas czas. Pokrótce zobaczcie co ciekawego działo się w naszym Ośrodku :)

WTOREK - 04.08.2020

Tego dnia przygotowywaliśmy z pomocą naszych opiekunów przepyszne gofry bąbelkowe. Dzięki temu przypomnieliśmy sobie jak miło i pysznie można spędzić czas w gronie swoich kolegów i koleżanek. Doskonale wiemy, że w okresie wakacyjnym spotkać się w tak dużym gronie rówieśników jest mało realne, w dodatku okres pandemi także nie sprzyjał. Tymczasem zajęcia wakacyjne okazały się strzałem w dziesiątkę! To był bardzo wyczerpujący dzień pełen niespodzianek.
 
 
 
 
 

ŚRODA - 05.08.2020

Następnego dnia mieliśmy okazję zamienić nasze sale na gabinety beauty czy wizażu. Panie i panowie prezentowali się znakomicie w swoich nowych fryzurach. Zobaczcie sami jak w tym dniu wyglądaliśmy :)
 
 
 
 
 

CZWARTEK - 06.08.2020

Ten dzień spędziliśmy aktywnie na świeżym powietrzu. Wybraliśmy się na ścieżki przepięknego rezerwatu jakim jest Dolina Baryczy. Udaliśmy się do Stawna na birdwatching. Była to okazja do wycieczek pieszych i rowerowych. Pogoda nam dopisała więc nie mogliśmy na nic narzekać.
 
 
 
 

PIĄTEK - 07.08.2020

W ostatni dzień tygodnia nasz plac zabaw przeszedł małą modernizację. Nasze panie na bazie produktów naturalnych przygotowały upragnioną ścieżkę sensoryczną. Wykorzystano do niej dużo błota, piany, płatków owsianych, wody z piaskiem, kamieni oraz kakao. Zabawa była super a my mieliśmy przy tym dużo radości. Marzenia się spełniają... Mamy nadzieję że podobna ścieżka pozostanie z nami na dłużej... ale o tym już wkrótce :)

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA