Wersja dla osób niedowidzących

4 latki integracyjne

"Motylki"

Nauczyciele: Bogusława Solecka, mgr Dagmara Rajczyk

Pomoc techniczna: Miroslawa Radomska

Nasz nowy przyjaciel – piesek Titi
06.10.2017

Grupę 4 latków odwiedziła pani Alina Marzec z pupilem Titi. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta oraz jak dobrze się nimi opiekować. Przedszkolaki były zachwycone wizytą pieska i perspektywą zabawy z nim. 

więcej »


Świętujemy Dzień Chłopców
02.10.2017

Przedszkolaki z grupy 4 latków udały się do Kawiarni Familijnej z okazji Dnia Chłopców. Po słodkim poczęstunku, przyszedł czas na harce na placu zabaw „Chatka Puchatka”. Bawiliśmy się świetnie!

więcej »


Motylki w sadzie
28.09.2017

Dzieci z grupy 4 latków udały się do gospodarstwa sadowniczego państwa Zakowiczów w Wierzchowicach. Pyszne jabłka, dużo ruchu i wspaniała pogoda sprawiły mnóstwo radości wszystkim przedszkolakom.

więcej »


Wizyta pani pielęgniarki
20.09.2017

20 września 2017 r. grupę Motylków odwiedziła pani pielęgniarka Basia Jurkanis, która przypomniała przedszkolakom jak dbać o siebie, by być zdrowym. 4 – latki z ciekawością przysłuchiwały się wskazówkom pani Basi, a także chętnie brały udział w zaproponowanych zabawach.

więcej »


Pierwsza wycieczka w nowym roku szkolnym
15.09.2017

15 września 2017 r. grupa 4 – latków udała się na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Celem była Kolej Wąskotorowa w Krośnicach. Przejażdżka kolejką wywołała mnóstwo radości wśród przedszkolaków.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA