Wersja dla osób niedowidzących

Oddział III (klasy I-III)

Ruda Sułowska
21.06.2017

21 czerwca przywitaliśmy lato w przepięknej Rudzie Sułowskiej. Wybraliśmy się tam na lekcje przyrody wraz z grupą ZR-W B i C .

więcej »


Ogród botaniczny
02.06.2017

2.06.2017r byliśmy we Wrocławiu w Ogrodzie Botanicznym. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych ponieważ gama kolorów i burza zapachów jakich mogliśmy doznać podczas pobytu w  tym miejscu dostarczyła nam nowych doznań i bodźców na długi czas.  

więcej »


Przedstawienie w Cieszkowie
31.05.2017

31 maja w pobliskim Cieszkowie odbyło się przedstawienie teatru z Krakowa pt. „Calineczka”. Dzieci były zachwycone atmosferą i fabułą. Świetnie się bawiły i chętnie uczestniczyły w odgrywanych scenach. 

więcej »


Zajęcia logopedyczne
30.05.2017

30 maja 2017 w naszej klasie odbyły się zajęcia logopedyczne prowadzone przez p. Lidię Szulc. Wyprawa do lasu polegała na wędrowaniu po planszy specjalnymi figurkami zwierząt. Gra nie była łatwa, ale sprawiła nam wiele radości!

więcej »


Lekcja w bibliotece
19.05.2017

19.05.2017r udaliśmy się do biblioteki publicznej w naszym mieście. Czekała na nas bardzo miła Pani, która opowiedziała nam jak należy się zachowywać w bibliotece, jak powinniśmy dbać o książki i sprawdziła nasze umiejętności w pisaniu i czytaniu ;) Było bardzo fajnie i na pewno częściej będziemy odwiedzać bibliotekę.

więcej »


Wizyta w straży
12.05.2017

Strażacy codziennie pomagają ludziom, są bohaterami ratującymi życie. 12 maja mieliśmy okazje podglądnąć ich w pracy. Dzięki uprzejmości panów strażaków zobaczyliśmy jak wygląda strój strażaka i jaki sprzęt jest w wozie strażackim, ale największą frajdę sprawiło nam lanie wody z sikawki oraz przejażdżka wozem strażackim na sygnale. Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę.

więcej »


Piekarnia "Smak"
15.03.2017

W połowie marca odwiedziliśmy Piekarnie „Smak”. Oprowadzała nas bardzo miła Pani, która uchyliła nam rąbka tajemnicy jak powstają wszystkie pyszne chleby i bułki. Mogliśmy sami upiec swoje bułeczki i zaobserwować jak robią to profesjonaliści. Dzieci były zachwycone.

więcej »


Fabryka Figur Woskowych
01.03.2017

1.03.2017r odbyliśmy cudowną wycieczkę do Fabryki Figur Woskowych we Wrocławiu. Wyjazd ten przyniósł nam wiele radości gdyż mogliśmy bez trudu przenieść się w świat bajek. Widzieliśmy Shreka z przyjaciółmi, IT, wioskę Smerfów, Annę i Elsę, Scooby Doo i wielu innych naszych ulubieńców. Uczestniczyliśmy również w warsztatach Gancarskich i każdy z nas mógł ulepić glinianą miseczkę. 

więcej »


Zima
17.01.2017

Z pierwszym obfitym śniegiem zaczęło się zimowe szaleństwo ;) W naszej grupie radość z białego puchu da się zobaczyć na każdym kroku. Odbywają się spacery z sankami, lepienie bałwana jak również zajęcia w Sali gdzie również radzimy sobie na wszystkie możliwe sposoby żeby „śniegu” było pod dostatkiem  ;)

więcej »


Zabawa karnawałowa
13.01.2017

W ramach zajęć integracyjnych zorganizowaliśmy wraz z oddziałem III zabawę karnawałową w rytmach nowych i starych hitów. Dzieci bawiły się doskonale biorąc udział w zabawach organizowanych przez nauczycielki. 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA