Wersja dla osób niedowidzących

Trener Pracy

Mogę, potrafię, pracuję
25.10.2017

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych rozpoczęło realizację projektu „Mogę, potrafię, pracuję”, który jest kontynuacją  działalności zespołu trenerów pracy wspomaganej przy MSPDiON, z lat 2008-2017. 

więcej »


Rusza projekt TRENERA PRACY
30.03.2017

Od dnia 1 kwietnia Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych będzie kontynuował projekt „Wsparcie Trenera Pracy w procesie zatrudnienia wspomaganego osób niepełnosprawnych”.

więcej »


Bal Karnawałowy z Trenerem Pracy
06.01.2017

6 stycznia w Restauracji Impuls w Zdunach odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Zespół Trenerów Pracy Wspomaganej w Miliczu.

więcej »


Otwarcie recepcji na WTZ i ŚDS
10.11.2016

         10 listopada, w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy, które prowadzi Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, odbyło się uroczyste otwarcie nowopowstałej recepcji. Nowe stanowisko pracy zostało utworzone przez zespół trenerów pracy wspomaganej, w ramach projektu „Na etacie”, który finansowany jest ze środków PFRON.

więcej »


Praktyki z trenerem pracy
24.10.2016

        W ramach projektu „Na etacie”, nasi klienci mają możliwość skorzystania z praktycznego treningu pracy na różnych stanowiskach pracy.

więcej »


Ognisko integracyjne
14.09.2016

        14 września, w ramach grupy wsparcia, milicki zespół trenerów pracy wspomaganej zorganizował ognisko integracyjne dla uczestników projektu "Na etacie. Z takiej formy wsparcia skorzystało ponad 50 osób z różnoraką niepełnosprawnością, którzy na co dzień aktywizują się zawodowo w ramach programu.

więcej »


Ognisko z Trenerami Pracy
07.09.2016

         14 września Trenerzy Pracy w Miliczu organizują ognisko integracyjne dla wszystkich uczestników projektu "Na etacie". Zainteresowane osoby prosimy o zapisanie się u swoich trenerów do najbliższego piątku tj. 10.09.2016. 

więcej »


Ognisko integracyjne
26.07.2016

        26 lipca zespół trenerów pracy wspomaganej zorganizował dla swoich klientów ognisko integracyjne, połączone z grupą wsparcia, w ramach projektu „Na etacie”.

więcej »


Wizyta u fryzjera
06.07.2016

         6 lipca, w ramach naszych cyklicznych treningów higieny i wizażu, mieliśmy okazję odwiedzić zaprzyjaźniony salon fryzjerski Studio Fryzur-TAŃCZUK-piękne włosy, które ma swoja siedzibę w Oleśnicy.

więcej »


Recepcjonista w WTZ
23.06.2016

          Zmiany w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej, i to poważne. Od 14 czerwca w placówce funkcjonuje nowe stanowisko pracy, i to bardzo ważne, bo jakby nie było reprezentacyjne. 

więcej »

1 2 3 4 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA