Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2019/2020

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Święty, który rozdaje prezenty
06.12.2019

„Hoł hoł hoł, to ja, Święty Mikołaj. Przyjechałem tu specjalnie do was, żeby rozdać trochę prezentów” – takimi słowami przywitał nas odziany w czerwoną mitrę i ornat przybysz z długą, białą brodą. Cel jego wizyty był szczytny, gdyż z okazji swoich imienin postanowił odwiedzić uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego oraz Niepublicznego Przedszkola działających przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, gdyż jak sam powiedział podczas transmisji na żywo na naszym Facebooku, są tam same grzeczne dzieci.

więcej »


Jesienny Konkurs Kulinarny
31.10.2019

Dziś w budynku Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego już od rana unosiły się piękne zapachy. Dochodziły one niemal z każdej sali, ponieważ grupy przygotowywały swoje popisowe dania. Wszystko to za sprawą Jesiennego Konkursu Kulinarnego dla uczniów przedszkola oraz OR-W. Jego organizatorami byli: Katarzyna Prucnal, Anna Chudzińska, Krystian Zmyślony, Alicja Reimann, Sylwia Mrowińska, Milena Kamińska, Aneta Derkacz oraz Marta Grudziąż.

więcej »


Msza dla uczniów naszej szkoły
28.10.2019

W poniedziałek rano uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego wraz z nauczycielami i opiekunami wzięli udział w comiesięcznej mszy św. odprawianej w naszym Stowarzyszeniu. Koncelebrował ją ksiądz Michał z Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, a pomagała mu Siostra Helena oraz dwóch ministrantów z naszej szkoły. Akompaniamentu gitarowego udzielił pan Wojciech Piskozub.

więcej »


Zosia w biegu ulicznym
22.09.2019

Nasza uczennica Zosia z klasy V (Oddział V) w ostatnią niedzielę po raz trzeci brała udział w 25. MIĘDZYNARODOWYM BIEGU ULICZNYM w Twardogórze na dystansie 500 m. Do biegu przygotowywała się z mamą Bożenką, która również co roku w nim startuje. Pozdrawiamy Super Mamę i gratulujemy zapału, a z Zosi jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!

więcej »


Witaj, szkoło!
02.09.2019

Beztroski czas wakacji już minął. Teraz nastał okres ciężkiej pracy, nauki, zdobywania nowych umiejętności. Nasi uczniowie zgromadzili się dziś na dziedzińcu Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego, aby wraz ze swoimi wychowawcami, nauczycielami, opiekunami i dyrekcją oficjalnie powitać nowy rok szkolny 2019/2020. Pomimo kapryśnej pogody cały apel udało się przeprowadzić na dworze i na nikogo nie spadła nawet kropla deszczu.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA