Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2019/2020

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

I Komunia Święta naszych uczniów
27.06.2020

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest kluczowym momentem w życiu każdego chrześcijanina. Dziś tego zaszczytu dostąpią uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Zachęcamy do obejrzenia transmisji wszystkich tych, którzy nie mogą dziś być wraz z nimi w Parafia pw św Andrzeja Boboli w Miliczu. Zapraszamy!

więcej »


Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26.06.2020

To już dziś! Po 10 miesiącach ciężkiej nauki uczniowie wreszcie będą mogli odpocząć. Ten rok szkolny był niezwykły, różne przeciwności losu stawały nam na drodze ku wiedzy. Z tym większą satysfakcją spotykamy się dziś, aby oficjalnie POŻEGNAĆ ROK SZKOLNY 2019/2020! Zapraszamy na transmisję z tej uroczystości.

więcej »


Podsumowanie projektu "Świat-My-Zmysły"
25.06.2020

W dniu 25.06.2020 zakończyła się realizacja projektu „ŚWIAT-MY-ZMYSŁY” przeprowadzanego w ramach awansu zawodowego naszych nauczycieli.

więcej »


NAUCZANIE E-LERNINGOWE dla przedszkolaków i uczniów OR-W
24.06.2020

Drodzy rodzice i opiekunowie, zapraszamy do zakładki "NAUCZANIE E-LERNINGOWE" w której nauczyciele i specjaliści na czas pandemii koronawirusa w Polsce będą przygotowywać materiały służące edukacji w Internecie dla Państwa pociech.

więcej »


Zaproszenie na transmisję z Komunii naszych uczniów
16.06.2020

Szanowni Państwo, w najbliższą sobotę o godz. 11:00 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Dla tych z Państwa, którzy nie będą tego dnia w świątyni, a chcą zobaczyć ten bardzo ważny moment, będziemy prowadzić transmisję na żywo z tego wydarzenia. Odbędzie się ona na profilu naszej organizacji na Facebooku, na którego zapraszamy już dziś. Zostańcie z nami, bądźcie na bieżąco!

więcej »


Zarządzenie ws. przedszkola i OR-W
02.06.2020

Zarządzenie nr 3/2020

Prezesa MSPDiON

Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa w okresie ogłoszonego stanu epidemii w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Przedszkolu z oddziałami ogólnodostępnymi, integracyjnymi i specjalnymi prowadzonym przez MSPDiON.

więcej »


Niespodzianka na Dzień Dziecka
01.06.2020

Niespodzianka! Z okazji dzisiejszego święta - Dnia Dziecka, kadra Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych przygotowała niespodziankę dla wszystkich podopiecznych - naszą interpretację wiersza Juliana Tuwima pt. "Lokomotywa".

więcej »


Ważna informacja dla rodziców i opiekunów uczniów OR-W
04.05.2020

Uwaga Rodzice i Opiekunowie uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego!!!

więcej »


Przegląd Recytatorski grupy logopedycznej
06.03.2020

Za nami już druga edycja Przegląd Recytatorskiego organizowanego przez logopedów z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dla swoich podopiecznych. Uczestnicy jak zwykle dali z siebie wszystko i pięknie recytowali nauczone wiersze, czym wprawili w zachwyt publiczność złożoną z dyrekcji, rodziców oraz kolegów i koleżanek.

więcej »


Pieczemy ciasteczka z uczniami SP1!
24.02.2020

W poniedziałek miały miejsce w naszym Ośrodku zajęcia kulinarne pt. „Gotuj razem z nami”. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy 1B ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miliczu oraz uczniowie z zajęć rewalidacyjno-wychowawczych: Paweł i Kuba. Cała grupa brała czynny udział w przygotowaniu pysznych i zdrowych ciasteczek owsianych pełnych bakalii takich jak orzechy, rodzynki, słonecznik itp.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA