Wersja dla osób niedowidzących

Niepubliczne przedszkole 2020/2021

Komunikat ws. Przedszkola
16.04.2021

Publikujemy komunikat Prezesa MSPDiON z dnia 16.04.2021 r. w sprawie funkcjonowania Niepublicznego Przedszkola działającego przy MSPDiON

więcej »


Wniosek o przyjęcie do przedszkola
26.02.2021

Drodzy rodzice dzieci w wieku przedszkolnym! Informujemy, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola prowadzonego przez MSPDiON można składać w sekretariacie DOR-W (ul. Kopernika 20). Wnioski pobieramy według załączonego wzoru.

więcej »


Karnawałowy zawrót głowy
05.02.2021

W karnawale, w karnawale wszyscy urządzają bale. Piątego lutego szaleństwo imprez i zabaw ogarnęło także całe Przedszkole Integracyjne działające przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Było głośno, hucznie i radośnie. Po wspólnej zabawie, tańcach i integracji wszyscy mieli okazję skorzystania z poczęstunku. Ze względu na bezpieczeństwo każda grupa przygotowała swój bal. Zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji :)

więcej »


Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka
21.01.2021

Słynne polskie powiedzenie głosi, że „rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania”. Dlatego też z okazji dzisiejszego i jutrzejszego święta, w imieniu wszystkich wnucząt związanych z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pragniemy złożyć naszym babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

więcej »


Koncert kolęd i pastorałek
22.12.2020

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kadra oraz podopieczni MSPDiON przygotowali dla Państwa niespodziankę - Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wszyscy ciężko pracowali, aby przygotować się do dzisiejszego występu. Niestety nie może być z nami żywej publiki, ale mamy nadzieję, że frekwencja przed monitorami dopisze. Miłego oglądania!

więcej »


Wizyta Świętego Mikołaja
07.12.2020

Dziś dzieci uczęszczające do szkoły i przedszkola w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym działającym przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych miały niezwykłą okazję spotkać wyjątkowego gościa – obchodzący wczoraj swoje imieniny Święty Mikołaj usłyszawszy, że u nas są same grzeczne dzieci, postanowił je odwiedzić. Mimo obowiązujących obostrzeń udało się odwiedzić wszystkie dzieci i wręczyć prezenty, zachowując zasady dystansu społecznego.

więcej »


Przegląd artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości
06.11.2020

W piątek 6 listopada w naszej organizacji odbył się przegląd twórczości artystycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wzięli w nim udział zarówno uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego jak i Niepublicznego Przedszkola działających przy MSPDiON. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności, jednak całość można było obejrzeć za pośrednictwem transmisji na żywo prowadzonej na naszym Facebooku.

więcej »


Testujemy dmuchany plac zabaw! - Transmisja LIVE
18.09.2020

W dniu dzisiejszym testujemy naszego największego dmuchańca - Plac Zabaw Słoneczniki. W roli Komisji ds. Dobrej Zabawy występują dzieci z grupy 5-latków z Przedszkola Integracyjnego działającego przy MSPDiON. Ocenę końcową widać gołym okiem ;)

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA