Wersja dla osób niedowidzących

Oddział II i XIII (I-III)

Wychowawca Jolanta Dera

Pomoc nauczyciela Mirosława Prokuda

Stażystka Paulina Wiśniewska

Wycieczka do schroniska
22.06.2016

 
        Cyklicznie raz w miesiącu jeździliśmy do schroniska pomagać zwierzętom – w podarunku przekazywaliśmy karmę oraz spacerowaliśmy z psami po okolicy. 

więcej »


Zakończenie roku 2015/2016
21.06.2016

         Zakończenie roku w Oddziale II odbyło się 21 czerwca. Pożegnaliśmy Karola, Julkę i Eryka, którzy przeszli na kolejny etap edukacyjny. Przedstawiliśmy prezentację multimedialną z ostatnich wspólnych trzech lat. Odbył się słodki poczęstunek podczas, którego wręczono dyplomy rodzicom za aktywny udział w życiu grupy. 

więcej »


Wycieczka do zoo i teatru
18.06.2016

        Na zakończenie roku szkolnego zorganizowana została wycieczka do Wrocławia, gdzie odwiedziliśmy ZOO i uczestniczyliśmy w przedstawieniu muzycznym „Yamaya – Królowa Mórz”.

więcej »


Wycieczka do parku linowego
10.05.2016

        W dniu 10 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Domasławic, by móc spróbować swoich sił na torze linowo – wspinaczkowym. Każdy odważnie i z uporem :) pokonywał przeszkody, zatem zabawy i śmiechu co niemiara, zobaczcie sami :)

więcej »


Wesołe pszczółki
18.04.2016

          18 kwietnia w zorganizowanej lekcji edukacyjnej pt: „Wesołe pszczółki”, mieli okazję uczestniczyć uczniowie Oddziałów II  i IV, która odbyła się w CETS-ie w Krośnicach. Podczas lekcji mogliśmy zaobserwować m.in. eksponaty pszczół, przymierzyć kapelusz pszczelarski i cały strój pszczelarza, było bardzo ciekawie. 

więcej »


Wielkanocna lekcja
22.03.2016

           Wielki Tydzień trwa w najlepsze, nic więc dziwnego, że zajęciom dydaktycznym prowadzonym w naszej szkole towarzyszy tematyka wielkanocna. 21 marca w świątecznej lekcji mieli okazję uczestniczyć uczniowie oddziałów II i IV.

więcej »


Bombka na sto sposobów
11.12.2015

             Święta zbliżają się wielkimi krokami, co widać u nas na każdym kroku. A wkrótce będzie u nas jeszcze świąteczniej.

więcej »


Magia Świąt
09.12.2015

           9 grudnia w zespole klasowym I-III odbyły się  wyjątkowe zajęcia, których tematem była „Magia Świąt”. Zajęcia miały charakter otwarty i uczestniczyli w nich goście zaproszeni przez naszych uczniów.

więcej »


Magia jesieni
29.10.2015

           29.10.2015 odbyły się zajęcia otwarte pt. „Magia Jesieni”. Rodzice wraz z dziećmi poddali się magii jesiennej – tańczyli, wspólnie robili z owoców i warzyw sok, ozdabiali kapelusze jesienne. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy.
 

więcej »


Zajęcia prowadzone metodą Weroniki Sherborne
01.10.2015

          Od początku października w zajęciach naszej klasy prowadzonych metodą Weroniki Sherborne uczestniczą uczniowie z Gimnazjum. Zaprzyjaźnieni gimnazjaliści wspierali nas również w ubiegłym roku. Razem świetnie się bawimy.
 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA