Wersja dla osób niedowidzących

Raj Story and friends recording tour

Celem projektu jest przeprowadzenie szeregu warsztatów muzycznych dla osób z niepełnosprawnością: stacjonarnych, poprzez organizację prób, i wyjazdowych do ośrodków kulturalnych i na wydarzenia masowe. Zwieńczeniem powyższych działań będzie stworzenie przez uczestników projektu własnego, niepowtarzalnego hymnu i zarejestrowanie go w studiu nagraniowym. Premiera odbędzie się na zorganizowanym w tym celu koncercie noworocznym, do którego zaproszone zostaną placówki edukacyjno-pomocowe i mieszkańcy.
 
W projekt zaangażowany będzie band muzyczny "Raj Story" funkcjonujący przy MSPDiON. Składa się on z 7 stałych artystów z niepełnosprawnością, grających na różnych instrumentach, oraz przyjaciół zespołu w różnym wieku, z którymi w przeszłości zespół miał okazję współpracować. 
 
Termin realizacji – 01.08.2019 – 31.01.2020
 
Koordynator – Adrian Witczak 
 
Autorzy – Przemysław Walniczek, Wojciech Piskozub, Adrian Witczak
 

 

Nowe instrumenty Raj Story
14.08.2019

W związku z realizacją projektu „Raj Story and friends recording tour” finansowanego ze środków Fundacji PZU, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zakupiło nowe instrumenty dla członków zespołu Raj Story, które zastąpiły stare, wysłużone sprzęty pochodzące z prywatnych zasobów. Mowa tu o perkusji elektrycznej oraz stage piano.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA