Wersja dla osób niedowidzących

Raj Story and friends recording tour

Celem projektu jest przeprowadzenie szeregu warsztatów muzycznych dla osób z niepełnosprawnością: stacjonarnych, poprzez organizację prób, i wyjazdowych do ośrodków kulturalnych i na wydarzenia masowe. Zwieńczeniem powyższych działań będzie stworzenie przez uczestników projektu własnego, niepowtarzalnego hymnu i zarejestrowanie go w studiu nagraniowym. Premiera odbędzie się na zorganizowanym w tym celu koncercie noworocznym, do którego zaproszone zostaną placówki edukacyjno-pomocowe i mieszkańcy.
 
W projekt zaangażowany będzie band muzyczny "Raj Story" funkcjonujący przy MSPDiON. Składa się on z 7 stałych artystów z niepełnosprawnością, grających na różnych instrumentach, oraz przyjaciół zespołu w różnym wieku, z którymi w przeszłości zespół miał okazję współpracować. 
 
Termin realizacji – 01.08.2019 – 31.01.2020
 
Koordynator – Adrian Witczak 
 
Autorzy – Przemysław Walniczek, Wojciech Piskozub, Adrian Witczak
 

 

Koncert Noworoczny 2020 - przeżyjmy to jeszcze raz!
09.01.2020

Emocje po drugiej edycji Noworocznego Koncertu Wdzięczności powoli opadają. Przyniósł on sporo radości, wzruszeń, ale przede wszystkim mnóstwo wspaniałych doznań muzycznych, które zapewnili nam: Stowarzyszenie Św. Celestyna, ŚDS Pałacyk w Żmigrodzie, zespół Raj Story oraz Daria Jaworska wraz zespołem milickich muzyków. Pora więc, żeby ci, którzy byli wraz z nami tego pięknego, niedzielnego wieczoru odświeżyli pamięć, a nieobecni przekonali się na własne oczy, że mają czego żałować. Z tej okazji przygotowaliśmy film, który uwieczni to magiczne wydarzenie. Zapraszamy do oglądania! ;)

więcej »


Noworoczne granie na podziękowanie
05.01.2020

Druga edycja Koncertu Noworocznego już za nami. Była to świetna okazja, by wyśpiewać nasze podziękowania dla wszystkich, którzy od lat wspierają naszą organizację i dzielą się z podopiecznymi czasem, uśmiechem oraz wdowim groszem. Tym razem na scenę do wspólnego kolędowania mieliśmy przyjemność zaprosić naszych przyjaciół z okolicznych placówek pomocowych: Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Pałacyk” w Żmigrodzie. Oprócz nich na scenie w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu wystąpił nasz zespół Raj Story, a także współpracująca z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych od wielu lat wokalistka Daria Jaworska z milickimi muzykami.

więcej »


Zapraszamy na Koncert Noworoczny
05.01.2020

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych ma zaszczyt oficjalnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w magicznym wydarzeniu - Koncercie Noworocznym, który odbędzie się 5 stycznia 2020 r. o godz. 18:00 w Parafii pw św Andrzeja Boboli w Miliczu. Będzie to druga edycja wydarzenia, które po zeszłorocznym sukcesie rozbudziło nasze oczekiwania jeszcze bardziej. Jest to też świetna okazja do wyśpiewania noworocznego "dziękuję".

więcej »


Raj Story na musicalu Metro
11.11.2019

„(…) O marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości (…)” – tak w skrócie można opisać musical Metro, na który wybrali się uczestnicy projektu „Raj Story and friends recording tour”. Przesłanie tego dzieła jest dla naszych stowarzyszeniowych muzyków niezwykle ważne, ponieważ uświadamia, że „niemożliwe nie istnieje” i jeśli bardzo się tego pragnie oraz odpowiednio ciężko pracuje, można osiągnąć wymarzony sukces.

więcej »


Zabawa fajna, gdy bawi się ferajna!
06.11.2019

Jesteście ciekawi co słychać na próbach Raj Story? Jak zwykle luźna, ciepła, rodzinna atmosfera, ale także skupienie na muzyce, aby jak najlepiej przygotować się do zbliżającego się koncertu. I jak w słowach piosenki - "Zabawa fajna, gdy bawi się ferajna". Transmisja na żywo została zarejestrowana podczas próby w Krośnicach 6 listopada. Zapraszamy do obejrzenia!

więcej »


Co słychać u Raj Story? - nagranie z próby
16.10.2019

Prezentujemy Państwu nagranie z kolejnej próby zespołu Raj Story zarejestrowane na żywo 16 października 2019 roku, tradycyjnie już w budynku w Krośnicach. Członkowie zespołu pracują nad swoim autorskim utworem, a my uchylamy rąbka tajemnicy. Atmosfera jak zawsze sprzyja twórczemu natchnieniu, a umiejętności są szlifowane w coraz wyższym stopniu. Zapraszamy do obejrzenia!

więcej »


Wspaniały jubileusz DŻEMU
12.10.2019

To było wydarzenie, o którym nie zapomnimy… W sobotę, 12 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krotoszynie odbył się jubileuszowy koncert z okazji 40-lecia zespołu DŻEM. A jako, że w naszym Stowarzyszeniu nie brakuje fanów tej legendarnej kapeli, to nie mogliśmy odpuścić sobie takiego wydarzenia odbywającego się tak blisko…

więcej »


Ćwiczymy nowy utwór - próba zespołu Raj Story
02.10.2019

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z próby zespołu Raj Story, która została zarejestrowana na żywo w Krośnicach 02.10.2019 r. Jak widać na filmie, nasi zdolni artyści pod okiem instruktorów muzycznych w pocie czoła przygotowują się do styczniowego Koncertu Noworocznego. Pomimo tego, że wszyscy ciężko pracują, atmosfera jest bardzo wesoła i rodzinna, a warsztaty muzyczne tryskają pozytywną energią. Również nowy sprzęt spisuje się bez zarzutu, przez co utwory brzmią jeszcze lepiej. Nie możemy doczekać się kolejnych działań!

więcej »


"Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym" - próba Raj Story
25.09.2019

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z próby zespołu Raj Story, która została zarejestrowana na żywo w Krośnicach 25.09.2019 r. Jak widać na filmie, nasi zdolni artyści pod okiem instruktorów muzycznych w pocie czoła przygotowują się do styczniowego Koncertu Noworocznego. Pomimo tego, że wszyscy ciężko pracują, atmosfera jest bardzo wesoła i rodzinna, a warsztaty muzyczne tryskają pozytywną energią. Również nowy sprzęt spisuje się bez zarzutu, przez co utwory brzmią jeszcze lepiej. Nie możemy doczekać się kolejnych działań!

więcej »


Ćwiczenia emisji głosu
18.09.2019

Zespół Raj Story podczas dzisiejszych warsztatów muzycznych ćwiczył emisję głosu. Było dużo uśmiechu, radości i dobrej zabawy. Transmisja na żywo została zarejestrowana w Krośnicach 18 września 2019 r.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA