Wersja dla osób niedowidzących

Magdalena Kumorek - aktorka

Magdalena Kumorek pierwsze kontakty z MSPDiON nawiązała w 2015 roku, kiedy to poznaliśmy się na gali Lodołamaczy. Już wtedy zainteresowała ją misja naszej organizacji oraz prowadzone przez nas działania. Chciała dowiedzieć się więcej o tym co robimy i w jaki sposób się to odbywa. Możliwość ku temu nadarzyła się na początku 2017 roku, kiedy to przyjechała do Milicza, aby odwiedzić naszą organizację. To, co zobaczyła skłoniło ją do refleksji, a w konsekwencji do decyzji o ambasadorstwie.

Jak mówi sama aktorka, bycie ambasadorem to nie tylko zdjęcie na stronie internetowej. To zaangażowanie w życie organizacji i regularna pomoc jej. Dlatego też od tego czasu regularnie i aktywnie uczestniczy w Kampanii 1%, nagrywa dla nas filmy z życzeniami, a także przesyła nam swoje płyty z autografami.

URODZINY AMBASADORKI
14.08.2020

Z serca Doliny Baryczy Pani Magdo osoby z niepełnosprawnością, wolontariusze oraz członkowie Zarządu Stowarzyszenia przesyłają moc uścisków i życzeń.

więcej »


Wizyta Magdy Kumorek - wideorelacja
14.02.2020

Przeżyjmy to jeszcze raz :) Magdalena Kumorek z wizytą u naszych dzieciaków ;)

więcej »


Odwiedziny naszej ambasadorki
05.02.2020

Kampania 1% trwa pełną parą. Podejmujemy współpracę z kolejnymi ambasadorami, aby dotrzeć do możliwie największej liczby odbiorców zainteresowanych naszymi działaniami. Tym razem mieliśmy okazję gościć w naszych progach Magdalenę Kumorek, aktorkę i wokalistkę, z którą współpracujemy już od 5 lat.

więcej »


Podziękowanie za 1%
04.10.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy każdemu z Państwa ogromne podziękowania za wsparcie tegorocznej kampanii 1%. Każdy grosz przekazany na działalność statutową naszej organizacji pozwoli nam na podniesienie jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

więcej »


Masz ochotę na coś przyjemnego?
30.04.2019

To już ostatnie dni kampanii 1️⃣%! Jeżeli jeszcze nie rozliczyłeś się z FISKUS-em i nie wiesz komu oddać swój 1️⃣% podatku dochodowego, przekaż go na Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych♿️❤️. Nasza ambasadorka Magdalena Kumorek zachęca i potwierdza, że warto! 

więcej »


Życzenia od Magdaleny Kumorek
12.12.2018

Magdalena Kumorek, Ambasador Stowarzyszenia, przesyła życzenia świąteczne dla podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych! Aktorka nie zapomniała o naszych dzieciakach i postanowiła życzyć im zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w gronie rodziny. Dziękujemy naszej Ambasadorce i również podłączamy się do życzeń!

więcej »


Dziękujemy za wsparcie 1%
02.05.2018

W imieniu Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy ogromne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy poprzez zaangażowanie w naszą Kampanię Jednego Procentu przyczynili się do jej promocji. Państwa nieoceniona pomoc pozwoliła nam na nagłośnienie kampanii i dotarcie do większej ilości osób, które wsparły nasze działania. Dziękujemy także naszym ambasadorom, bez których nie uzyskalibyśmy takiego rozgłosu! :)

więcej »


M. Kumorek Ambasadorem!
23.02.2017

Z ogromną radością pragniemy poinformować Państwa, że Pani Magdalena Kumorek zgodziła się zostać ambasadorem 1% dla Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Magdzie dlatego dzielimy się z Państwem tą jakże dla nas ważną informacją!

więcej »


Magda Kumorek w MSPDION
25.01.2017

W niektóre dni spotykają nas wyjątkowe niespodzianki i takim dniem był 25 stycznia br., kiedy to nasz Ośrodek odwiedziła aktorka teatralna i telewizyjna Pani Magdalena Kumorek znana m.in. z serialu „Przepis na życie” oraz wokalistka twórczości genialnego poety Dwudziestolecia Międzywojennego Bolesława Leśmiana - Magdalena Kumorek.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA