Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2020/2021

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Wakacyjna Świetlica trwa!
13.07.2021

Za nami pierwszy tydzień zajęć w ramach świetlicy wakacyjnej. Piękna pogoda, zieleń, miła atmosfera i wspólne przebywanie z kolegami – czyli najlepszy patent na wakacje. Polecamy wszystkim!

więcej »


Niech żyją wakacje!
25.06.2021

Na ten moment czekało wiele dzieci – rok szkolny 2020/2021 został oficjalnie zakończony. Wybrzmiał ostatni dzwonek, a uczniowie rozeszli się do domów z dyplomami i świadectwami. Teraz przed nimi dwa miesiące odpoczynku i ładowania baterii, aby już od września ponownie zabrać się do ciężkiej pracy.

więcej »


Bierzmowanie naszych uczniów
05.06.2021

W sobotę 5 czerwca uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego przeżyli niezwykle ważny dzień w życiu każdego chrześcijanina – przyjęli długo wyczekiwany Sakrament Bierzmowania. Szafarzem Sakramentu był o. bp. Jacek Kiciński CMF.

więcej »


Wiosenny pokaz mody ZR-W
05.05.2021

5 maja to Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Postanowiliśmy uczcić to święto organizując pokaz mody wiosennej dla naszych uczniów z grup Zajęć Rewalidacyjno-Wychowawczych. Na specjalnym wybiegu nasi modele i modelki wyglądali wyjątkowo i mamy nadzieję, że tak też się czuli. Po prezentacji swoich kolorowych wiosennych kreacji uczniowie wzięli udział w zabawie tanecznej.

więcej »


Zajęcia kulinarne w grupie ZR-W "D"
30.04.2021

Na zajęciach rewalidacyjno-wychowawczych uczennice z naszej grupy poznają świat polisensorycznie, czyli pobudzając wszystkie swoje zmysły. Na często odbywających się zajęciach kulinarnych dziewczęta pieką, smażą, tłoczą soki… W ten sposób doświadczają kulinarnych bodźców wzrokiem, smakiem, słuchem, ale przede wszystkim zmysłem smaku. 

więcej »


Sadzimy nasze drzewa!
30.04.2021

Dziś przypada Międzynarodowa Akcja Sadzenia Drzew. Z tej okazji zarówno nasze przedszkolaki jak i uczniowie postanowili przyozdobić teren Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego pięknymi sadzonkami, które otrzymaliśmy od Gminy Milicz.

więcej »


Wielkie sprzątanie z okazji Dnia Ziemi
22.04.2021

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły i oddziałów ZR-W włączyli się do akcji „Wielkie sprzątanie z okazji Dnia Ziemi”, którą zorganizowała Gmina Milicz w powiecie milickim.

więcej »


Poznajemy kontynenty
19.04.2021

W miniony piątek dziewczęta ze szkolnych oddziałów V i VI wzięły udział w kolejnych zajęciach w ramach cyklu: Poznajemy kontynenty. Tematem głównym była Antarktyda. Uczestniczki zajęć poznały mnóstwo ciekawych informacji połączonych z doznaniami sensorycznymi.

więcej »


Podsumowanie nauczania zdalnego
09.04.2021

Od poniedziałku 12.04 wracamy do Ośrodka. Wszyscy się z tego bardzo cieszymy i już nie możemy się doczekać. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować rodzicom i opiekunom naszych wychowanków za współpracę i zaangażowanie w czasie ostatnich dni pracy zdalnej. Na podsumowanie prezentujemy krótką fotorelację z tego okresu i z przyjemnością wypowiadamy słowa... Do zobaczenia w szkole!!!

więcej »


Zdalne nauczanie w OR-W
31.03.2021

Aktualnie z uwagi na wzrost liczby zachorowań na COVID-19 placówki Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego zostały zamknięte. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego jednak nie próżnują i bardzo aktywnie uczą się w domu z pomocą swoich rodziców i rodzeństwa.

więcej »

1 2 3 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA