Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2021/2022

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Wakacji nadszedł czas
24.06.2022

Dziś obchodziliśmy bardzo ważny dzień dla każdego ucznia – zakończenie roku szkolnego, a zarazem rozpoczęcie wakacji ;) Z tej okazji zarówno w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym, jak i w Krośnicach odbyły się uroczyste apele.

więcej »


Msza na zakończenie roku szkolnego
23.06.2022

Znajdująca się na dziedzińcu naszego ośrodka Strefa Relaksu nie służy tylko do organizacji imprez. Dziś była ona miejscem, w którym odbyła się msza św., dzięki czemu uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego mieli okazję podziękować za kończący się jutro rok szkolny.

więcej »


Gościnne warsztaty w Radziądzu
23.05.2022

Wraz z ostatnim dniem kwietnia zakończył się Miesiąc Świadomości Autyzmu. Niedługo później świętowaliśmy również Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Chcąc propagować wiedzę o autyzmie oraz tolerancję dla osób z niepełnosprawnościami, nasi terapeuci z ogromną radością mieli przyjemność poprowadzić warsztaty w Szkole Podstawowej w Radziądzu.

więcej »


Dzień godności i talentów
05.05.2022

Piąty dzień maja co roku jest w naszej organizacji szczególną datą. To właśnie wtedy obchodzimy Światowy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, a także Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. W tym roku postanowiliśmy obchodzić go nieco inaczej i zorganizowaliśmy Wiosenny Pokaz Talentów z udziałem uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego.

więcej »


Polonez z okazji Święta Konstytucji
29.04.2022

W najbliższym czasie będziemy obchodzić jedno z najważniejszych świąt państwowych – Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego postanowili nieco przyspieszyć uczczenie go i już dziś odtańczyli uroczystego poloneza na dziedzińcu Dziennego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego.

więcej »


Kolędowe życzenia ZR-W
23.12.2021

Za oknami "Skrzypi mróz", a u nas gorąca, świąteczna atmosfera. Z tej okazji uczniowie grup ZR-W nagrali dla Państwa świąteczny teledysk z życzeniami bożonarodzeniowymi. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do obejrzenia i kolędowania wraz z nimi, przy akompaniamencie pana Wojtka i Bartka! Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt!

więcej »


Opowieść o Choince
17.12.2021

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami… W całym naszym ośrodku unosi się piękny zapach choinki, na każdym kroku można napotkać świąteczne ozdoby i czuć już ten magiczny, niepowtarzalny klimat. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego postanowili się w niego wpisać i przygotowali przepiękne jasełka.

więcej »


(Nie)spodziewany gość w MSPDiON
06.12.2021

Dziś 6 grudnia, a co za tym idzie, swoje imieniny obchodzi Święty Mikołaj. Jak co roku, spędza je jeżdżąc po całym świecie i rozdając prezenty grzecznym dzieciom (a jak się okazało, o dorosłych też pamięta). Nie mogło go więc także zabraknąć w progach naszego stowarzyszenia, do którego jak wiemy uczęszczają same grzeczne dzieci.

więcej »


Kiermasz świąteczny w DOR-W
01.12.2021

Nasz kiermasz ozdób świątecznych trwa w najlepsze! Zapraszamy na hol do siedziby MSPDiON przy ul. Kopernika 20, gdzie dostępne są piękne przedmioty wykonane przez uczniów, rodziców i pracowników ośrodka. Kiermasz odbywa się w dniach 01.-03.12.2021 Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup sztandaru i niespodzianki dla uczniów!

więcej »


Przedstawienie z okazji Narodowego Dnia Niepodległości
10.11.2021

11 listopada to niezwykle ważna data w historii naszego kraju. To właśnie tego dnia, w 1918 roku zakończyła się I Wojna Światowa, a Polska po 123. latach odzyskała niepodległość. Szczególnie istotne jest krzewienie pamięci o tamtych wydarzeniach wśród młodszych pokoleń, w myśl zasady, że nie da się budować przyszłości kraju bez dokładnego poznania jego historii. Dlatego właśnie uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy MSPDiON przygotowali krótkie przedstawienie z okazji jutrzejszego święta.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA