Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2021/2022

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

Kolędowe życzenia ZR-W
23.12.2021

Za oknami "Skrzypi mróz", a u nas gorąca, świąteczna atmosfera. Z tej okazji uczniowie grup ZR-W nagrali dla Państwa świąteczny teledysk z życzeniami bożonarodzeniowymi. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do obejrzenia i kolędowania wraz z nimi, przy akompaniamencie pana Wojtka i Bartka! Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt!

więcej »


Opowieść o Choince
17.12.2021

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami… W całym naszym ośrodku unosi się piękny zapach choinki, na każdym kroku można napotkać świąteczne ozdoby i czuć już ten magiczny, niepowtarzalny klimat. Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego postanowili się w niego wpisać i przygotowali przepiękne jasełka.

więcej »


(Nie)spodziewany gość w MSPDiON
06.12.2021

Dziś 6 grudnia, a co za tym idzie, swoje imieniny obchodzi Święty Mikołaj. Jak co roku, spędza je jeżdżąc po całym świecie i rozdając prezenty grzecznym dzieciom (a jak się okazało, o dorosłych też pamięta). Nie mogło go więc także zabraknąć w progach naszego stowarzyszenia, do którego jak wiemy uczęszczają same grzeczne dzieci.

więcej »


Kiermasz świąteczny w DOR-W
01.12.2021

Nasz kiermasz ozdób świątecznych trwa w najlepsze! Zapraszamy na hol do siedziby MSPDiON przy ul. Kopernika 20, gdzie dostępne są piękne przedmioty wykonane przez uczniów, rodziców i pracowników ośrodka. Kiermasz odbywa się w dniach 01.-03.12.2021 Całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup sztandaru i niespodzianki dla uczniów!

więcej »


Przedstawienie z okazji Narodowego Dnia Niepodległości
10.11.2021

11 listopada to niezwykle ważna data w historii naszego kraju. To właśnie tego dnia, w 1918 roku zakończyła się I Wojna Światowa, a Polska po 123. latach odzyskała niepodległość. Szczególnie istotne jest krzewienie pamięci o tamtych wydarzeniach wśród młodszych pokoleń, w myśl zasady, że nie da się budować przyszłości kraju bez dokładnego poznania jego historii. Dlatego właśnie uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy MSPDiON przygotowali krótkie przedstawienie z okazji jutrzejszego święta.

więcej »


Dzień papieski
16.10.2021

Dziś obchodzimy kolejną, 43. już rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową (Papieża). Pamiętamy o tym pięknym wydarzeniu, w związku z czym w tym szczególnym dniu pragniemy wyrazić naszą miłość i wdzięczność za Jego opiekę nad nami. Jak dobrze być tak blisko świętego!

więcej »


Konkurs „Jesień w wazonie”
06.10.2021

Za oknem znów pojawiła się jesień, przywitała nas kolorowymi liśćmi i ciepłymi promykami słońca. Ta pogoda nastroiła nas twórczo. W związku z tym w dniu 06.10.2021 r. zorganizowaliśmy konkurs "Jesień w wazonie", zarówno dla uczniów szkoły, jak i przedszkolaków.

więcej »


Spotkanie z poezją
30.09.2021

„Poezja to echo proszące cień do tańca” – głosi słynny cytat Carla Sandburga. Zgodnie z tą myślą, w całym Stowarzyszeniu nie zabrakło dziś obu spośród tych dziedzin sztuki. Wszystko za sprawą przeglądu „Spotkanie z poezją” dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, który odbył się w bardzo sprzyjającym refleksjom miejscu, czyli Strefie Relaksu na naszym dziedzińcu.

więcej »


Wrześniowa msza św.
15.09.2021

Nowy rok szkolny rozpoczęty, wracają więc także comiesięczne Msze Święte dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego działającego przy MSPDiON. Dzisiejsza, z uwagi na sprzyjające warunki atmosferyczne, odbędzie się w naszej Strefie Relaksu, a celebrować będą księża z parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Milicz.

więcej »


Rok szkolny rozpoczęty!
01.09.2021

Nadszedł ten dzień! Po ponad dwóch miesiącach wypoczynku uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego ponownie wkroczyli w mury swojej szkoły, aby wspólnie powitać rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022. Zanim to jednak nastąpiło, w naszej strefie relaksu odbyło się uroczyste rozpoczęcie.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA