Wersja dla osób niedowidzących

Dolnośląski Punkt Doradczy

DOLNOŚLĄSKI PUNKT DORADCZY  w MILICZU
DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

 

Organizacja prowadząca:
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Adres:
Kopernika 20
56-300 Milicz

Kontakt:
tel. kom. - 535-754-861
tel. doradcy - 71-38-30-014

Doradcy Punktu:

Wojciech Biernat
Przemysław Walniczek

 
Godziny pracy Punktu:
Poniedziałek - 15:00-16:00
Wtorek - 16:00-19:00
Środa - 9:00-10:00
Czwartek - 13:00-16:00
Piątek - 13:00-15:00
 
 
 

Projekt skierowany do organizacji pozarządowych i aktywnych obywateli
województwa dolnośląskiego.

 

Kliknij w stopkę

aby przejść do strony Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego .

 

Szkolenie z księgowości dla NGO-sów
03.12.2018

W poniedziałek 3 grudnia 2018 r. Dolnośląski Punkt Doradczy w Miliczu działający przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zorganizował szkolenie dla członków, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu milickiego. Poprowadził je doświadczony księgowy Marcin Babiuch.

więcej »


Biuletyn na listopad 2018
22.11.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu listopadowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »


Spotkanie sieciujące DPD w KOMie
25.09.2018

Dziś, 25 września 2018 r. Dolnośląski Punkt Doradczy (dalej DPD) w Miliczu w składzie: Przemysław Walniczek i Wojciech Biernat zorganizowali w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcyjnym spotkanie sieciujące 13 DPD znajdujących się na Dolnym Śląsku, które wszechstronnie wspierają aktywnych obywateli oraz członków, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych. W spotkaniu uczestniczyła pani Iwona Łyp z Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

więcej »


Biuletyn na wrzesień 2018
20.09.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu wrześniowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »


Biuletyn na sierpień 2018
22.08.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu sierpniowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »


Biuletyn na czerwiec 2018
20.06.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu czerwcowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »


Relacja ze szkoleń
19.06.2018

W dniach 18-19 czerwca 2018 roku w Sali Konferencyjnej Centrum Aktywności Lokalnej w Miliczu odbyły się szkolenia z zakresu księgowości pn. „Z księgowością na Ty” oraz z Ochrony Danych Osobowych pn. „Nie boję się RODO”. Zostały one przeprowadzone w ramach projektu Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego przez Dolnośląski Punkt Doradczy w Miliczu funkcjonujący przy MSPDiON we współpracy z Gminą Milicz.

więcej »


Zaproszenie na szkolenia
06.06.2018

Dolnośląski Punkt Doradczy funkcjonujący przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Gmina Milicz serdecznie zapraszają członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych do zapoznania się z zaproszeniem na dni aktywności lokalnej w ramach których odbędą się specjalistyczne warsztaty z zakresu księgowości oraz zmian w ustawie o ochronie danych osobowych (RODO). Zaproszenie dostępne jest w trzech formatach (.jpg, .pdf i .doc)

więcej »


Biuletyn na maj 2018
25.05.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu majowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »


Biuletyn na kwiecień 2018
04.05.2018

W załączeniu przesyłamy Państwu kwietniowy numer Biuletynu Informacyjnego Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego, który powstaje w ramach projektu „Dolnośląska Sieć Doradztwa Pozarządowego” realizowanego w partnerstwie Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza oraz Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych przy wsparciu Finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawiera on ważne dla III sektora informacje, a także szkolenia i warsztaty z których możecie Państwo skorzystać w najbliższym czasie.

więcej »

1 2 3 4 5 6 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA