Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XVI-XVII (ZRW "B" i "C")

ZRW ,,B” i ,,C”
Nauczyciele: mgr Katarzyna Trzeciak, mgr Arletta Milian
Pomoc nauczyciela: Danuta Wąsowicz, Grażyna Ciesielska,
Wychowankowie ZRW ,,B”: Jakub, Wiktoria, Miłosz, Aleks
     ZRW ,,C”: Klaudia, Aurelia, Kamila
 
 
Zajęcia grupowe:
Stymulacja polisensoryczna wg. Metody Porannego Kręgu, zajęcia elementami W. Sherborne, zajęcia plastyczne, elementy terapii ręki, elementy Aktywności i świadomości Ch. Knill, muzykoterapia, trening słuchowy, zajęcia kulinarne, Sala Doświadczania Świata, relaksacja dźwiękiem, masaże, religia,
Zajęcia dodatkowe indywidualne: logopedia, dogoterapii, rehabilitacja, AAC.
 

Ruda Sułowska
21.06.2017

W dniu 21 czerwca grupy ZRW ,,B’’ i ,,C” oraz oddział III wybrały się na wycieczkę do Rudy Sułowskie. Po krótkiej podróży od razu wybraliśmy się na spacer, aby rozkoszować się pięknem przyrody, poznając ją różnymi zmysłami. 

więcej »


Rowery
19.06.2017

Dzięki  życzliwości   p. Tomasza nasze grupy miały okazję wybrać się na przejażdżkę rowerową. W tym dniu pogoda nam dopisywała, było gorąc i słonecznie. . Dzieci miały okazję przejechać się rowerem specjalnie dostosowanym do osób niepełnosprawnych.  Sprawiła ona wiele radości i wiele uśmiechów  na twarzach u dzieci.

więcej »


Urodziny w naszej grupie
09.06.2017

W naszej grupie jak co roku świętujemy poszczególne urodziny naszych Uczniów.  W tych wyjątkowych dniach mamy torty, różne słodkości, tańce i oczywiście nie może zabraknąć gości i prezentów dla jubilata. 

więcej »


Dzień Dziecka
01.06.2017

W tym wyjątkowym dniu Panie swoich  uczniów  zaprosiły na  coś słodkiego.  Z okazji Dnia dziecka Panie złożyły życzenia i kupiły wyśmienite kręcone lody.  Po minach dzieci widać, że były mile zaskoczone i zadowolone.   

więcej »


Kulig
08.02.2017

8 lutego nasza grupa zimy się nie bała i wzięła udział w kuligu. Mimo mrozu humory nam dopisywał co widać na załączonych zdjęciach poniżej. 

więcej »


Mikołaj
06.12.2016

6 grudnia Mikołaj też odwiedził naszą grupę. Dla wszystkich miał przygotowane prezenty  a my zaśpiewaliśmy mu piosenki. 

więcej »


Zabawa Andrzejkowa
25.11.2016

Dnia 25 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa   grup ZRW ABC wraz z oddziałem V i VI.  Było słodko, głośno , wesoło  i jak przystało na andrzejki nie zabrakło wróżb. 

więcej »


Spacer jesienny
21.10.2016

21 października grupa ZRW B i C podziwiała piękną złotą jesień.

więcej »


Jesienna sałatka jarzynowa
17.10.2016

        Dnia 17 października na zajęciach kulinarnych uczniowie z grupy ZRW B i C przygotowali saładkę jarzynową z jesiennych warzyw. 

więcej »


Święto Pieczonego Ziemniaka
23.09.2016

        23 września ZRW B,C, szkolna grupa Peto, i oddziały V,IX  obchodziła Święto Pieczonego Ziemniaka. Na ognisko jak co roku udaliśmy się do pani Zosi do Miłosławic. Z wielką radością dzieci wraz z paniami smażyli na kijach kiełbaski i piekły w ognisku ziemniaki. Przy pięknej pogodzie dopisały wszystkim apetyty i humory. Po skończonym ognisku wróciliśmy do ośrodka. 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA