Wersja dla osób niedowidzących

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy 2022/2023

ARCHIWUM   OPIS DZIAŁAŃ   KADRA
         
   
ODDZIAŁY

 
 

 

„Uniwersytet Dorosłości” pożegnał rok szkolny!
23.06.2023

W piątek mieliśmy okazję zakończyć rok szkolny nie tylko w DORW, ale również w krośnickim „Uniwersytecie Dorosłości”. Uroczystość, w której wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami, pracownicy szkoły oraz Joanna Broniecka – Dyrektor ds. nauczania była pełna emocji, wzruszeń oraz radości z rozpoczęcia wakacji.

więcej »


Wakacje czas zacząć!
23.06.2023

Dziś mieliśmy niesamowicie emocjonujące zakończenie roku szkolnego w naszym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Miliczu! Cały dzień był pełen wzruszeń, radości i podziękowań.

więcej »


Konkurs Palmowy rozstrzygnięty
05.04.2023

W dniu 27.03 br. w holu Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego odbył się uroczysty finał konkursu na palmę wielkanocną zorganizowanego przez zespół pedagogów.

więcej »


Muzyczna Opowieść Wigilijna
12.01.2023

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale okres świąteczny wciąż trwa. Z tego względu uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego wraz z kadrą Stowarzyszenia przygotowali dziś wspaniały koncert zatytułowany „Muzyczna Opowieść Wigilijna”, który opowiada historię narodzenia Jezusa Chrystusa w artystycznej formie.

więcej »


Dzień Papieski w DOR-W
21.10.2022

Dziś cały Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy wypełniony był biało-błękitnymi i biało-żółtymi flagami. Wszystko za sprawą odbywającego się XII Dnia Papieskiego pod hasłem Blask Prawdy, podczas którego wspominaliśmy życie i dokonania św. Jana Pawła II.

więcej »


Rok szkolny rozpoczęty!
01.09.2022

Jak co roku 1 września zwiastuje powrót do szkolnych ławek. Nie inaczej było w przypadku uczniów naszego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, którzy wzięli dziś udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA