Wersja dla osób niedowidzących

3 latki "B" integracyjne

"Biedroneczki"

Nauczyciele: mgr Sabina Szkudlarek, mgr Anetta Derkacz

Pomoc nauczyciela: Bożena Durkacz

 

Zajęcia otwarte z okazji Dnia Mamy
29.05.2018

Mama – to najpiękniejsze słowo na świecie. Kryje ono w sobie wiele miłości, troski, dobrych wspomnień. Przedszkolaki z grupy „Biedroneczek” postanowiły więc odwdzięczyć się swoim mamom za wszystko co dla nich robią.

więcej »


Uroczystość pasowania na przedszkolaka
18.05.2018

W dniu 18.05.2018r. maluszki z grupy 3-latków „B” zostały prawdziwymi przedszkolakami. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci, rodziców i zaproszonych gości, ponieważ w tym dniu odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie Na Przedszkolaka.

więcej »


Zajączek wielkanocny
28.03.2018

28 marca wyruszyliśmy wesołym pociągiem w radosną podróż po przedszkolu szukać śladów zająca. Niestety przedszkolaki nie mogły go znaleźć. Po długiej wyprawie wróciliśmy do swojej przedszkolnej sali. Ogromną radością było znalezienie koszyczków wielkanocnych ze świątecznymi niespodziankami w naszej sali. Zając bardzo sprytnie ukrył prezenty, gdyż niektóre dzieci długo ich szukały. Każdy jednak znalazł swój upominek. Był to wspaniały dzień pełen wrażeń i radości.
 

więcej »


Świąteczny konkurs kulinarny
28.03.2018

W dniu 28 marca rozstrzygnięty został konkurs o tematyce „POTRAWY ZE STOŁU WIELKANOCNEGO”. Jury ogłosiło, że nasza grupa zdobyła I miejsce w kategorii: WYSTRZAŁOWE JAJO. Otrzymaliśmy dyplom oraz grę edukacyjną.
Dziękujemy :)

więcej »


Robimy ciasteczka-jajeczka na świąteczny konkurs kulinarny
27.03.2018

W dniu 27 marca nasza grupa przygotowała kruche ciasteczka – jajeczka z cytrynowym kremem na konkurs kulinarny o tematyce: „Potrawy ze stołu wielkanocnego”.

więcej »


Szukamy oznak wiosny
23.03.2018

W marcu podczas naszych spacerów maluszki obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie i podziwiały pierwsze oznaki wiosny.

więcej »


Dzień babci i dziadka
09.03.2018

WITAJ BABCIU, WITAJ DZIADKU,
JAK SIĘ MACIE,
WSZYSCY WAS KOCHAMY,
KOCHAJCIE NAS!
 
Każdy z nas wie, jaką bardzo ważną rolę w naszym życiu odgrywa babcia i dziadek. Wszystkie przedszkolaki pamiętają o tym, jak wspaniale babcie i dziadziusiowie opowiadają bajki, przytulają, pocieszają, śpiewają kołysanki.
 

więcej »


Bal karnawałowy Biedroneczek
14.02.2018

W lutym w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Dla dzieci był to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

więcej »


Zajęcia otwarte z rodzicami
05.01.2018

W dniu 5 stycznia w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Po spotkaniu zostały już tylko wspomnienia i pamiątkowa praca plastyczna przedstawiająca „BAŁWANKA”, którą dzieci wraz z rodzicami wykonały w tym dniu.

więcej »


„Wycieczka do KOM-u”
12.12.2017

W dniu 12.12.2017r. odwiedziliśmy KOM w Miliczu, w którym odbyły się warsztaty edukacyjne – „Mikołajki”.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA