Wersja dla osób niedowidzących

Oddział I (klasy I-III)

Nauczyciel: Katarzyna Zakrzacka

Pomoc nauczyciela: Beata Walniczek

Żywioły
24.11.2017

W piątek 24.11.2017 uczniowie z Oddziału II, wraz z zaproszonymi kolegami i koleżankami z Oddziałów VII i I wzięli udział w zajęciach poświęconych jednemu z czterech żywiołów a mianowicie :powietrzu. Dowiedzieliśmy się czym jest powietrze, do czego jest nam potrzebne i w jaki sposób wykorzystujemy jego możliwości w codziennym życiu. 

więcej »


Wycieczka na ranczo
03.10.2017

Pierwszą naszą wycieczką był wyjazd wraz z kolegami i koleżankami z oddziału VIII do Państwa Vogtów w jakże urokliwe miejsce jakim jest ich ranczo w Guzowicach. Najpierw mieliśmy przyjemność pozwiedzać gospodarstwo na którym widzieliśmy konie, owce, dziki, daniele różne ptaki między innmi bociany, łabędzie, gęsi Gęgawa, perliczki, indyki, kaczki i wiele innych. Pan Roman posiada również hodowle świnek morskich. Byliśmy zachwyceni. Zapowiedzieliśmy już swoją kolejną wizytę, tym razem zimą. Po zwiedzaniu zrobiliśmy sobie grilla. Usmażyliśmy kiełbaski a później ze smakiem zjedliśmy i wróciliśmy z żalem do szkoły.

więcej »


Urodziny Leny
02.10.2017

Niedawno mieliśmy okazję świętować urodziny naszej koleżanki Leny. Zabawa była przednia ;)

więcej »


Dzień chłopaka
29.09.2017

29.09.2017r odwiedziliśmy kawiarnię aby uczcić wyjątkowy dzień dla wszystkich chłopaków :) Zamówiliśmy pyszne lody oraz ciastka i w świetnej atmosferze spędziliśmy ten dzień. Podczas powrotu na zajęcia edukacyjne zatrzymaliśmy się na siłowni żeby spalić nadmiar kalorii ;) To był super dzień.

więcej »


Nasze zajęcia edukacyjne
28.09.2017

Każdego dnia intensywnie pracujemy i realizujemy program edukacyjny. Pomaga nam w tym podręczni który skonstruowany jest idealnie dla nas. Nasze Panie starają się aby zajęcia były ciekawe i urozmaicone. Codzienna praca zaowocuje w świetne wyniki na koniec roku.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA