Wersja dla osób niedowidzących

Oddział III (I-III)

Wycieczka, że palce lizać
10.06.2016

          10 czerwca uczniowie z oddziału III wybrali się do Zagrody Edukacyjnej „Pszczółki Przyjaciółki” w Katarzynowie. Na miejscu była okazja pozwiedzać, popracować i skosztować pysznego miodu.

więcej »


Zimowy ubaw
22.01.2016

          Korzystając z okazji , że spadł śnieg- wybraliśmy się na sanki. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Entuzjazm dzieci udzielił  się również nam i wspólnie korzystaliśmy z uroków zimy.
 

więcej »


Wizyta na poczcie
18.12.2015

            Każdemu sprawia przyjemność kiedy listonosz zawita do jego domu z świąteczną kartką. Ta piękna tradycja niestety powoli zanika, my staramy się ja podtrzymywać. Wraz z uczniami udaliśmy się na pocztę gdzie wysłali piękne własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne.

więcej »


Wyjątkowo pyszny konkurs
17.12.2015

            17 grudnia rozstrzygnięty został świąteczny konkurs kulinarny pn. „Zdrowo i Kolorowo”. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo nie dość że musiało wszystkich dań spróbować, to jeszcze trzeba je było ocenić.

więcej »


Mikołaj w naszej klasie
07.12.2015

           Grudzień to miesiąc, w którym grzeczne dzieci wyczekują św. Mikołaja, bo ten zwykł im przynosić prezenty. Jako że nasze dzieci są zazwyczaj grzeczne,  również i w tym roku doczekali się prezentów.

więcej »


Choinka piękna jak las
04.12.2015

          Wszyscy szykują się do Świąt w tym wyjątkowym czasie i my mamy pełne ręce roboty. Dzieci z uśmiechem ubierały świąteczne drzewko. I od razu w naszej klasie czuć świąteczny klimat.

więcej »


Muzyka w oddziale 3
21.11.2015

           Dwa razy w tygodniu odwiedza nas Pan Mateusz-nasz muzykoteraputa. Jako, że nasze dzieci są bardzo muzykalne, chętnie biorą udział w zajęciach i świetnie się bawią.

więcej »


Październikowe zajęcia z rodzicami.
21.10.2015

            ,,Powiedziała Ewa, lecą liście z drzewa. Liście pospadały dzieci je zebrały’’-słowa piosenki stały się dla nas inspiracją by z liści, których u nas jesienią pod dostatkiem stworzyć jesienne gąsienice. Dzieci pracowicie zbierały liście w pobliskim parku, a gdy już ich było pod dostatkiem zaprosiły swoich rodziców aby wspólnie stworzyć nasze jesienne dzieła!

więcej »


Jestem na pTAK
15.10.2015

             Dnia 15 października dzieci z oddziału III wspólnie z opiekunami wykonały dyniowe rzeźby na konkurs organizowany przez KOM w Miliczu. Stanęliśmy przed trudnym zadaniem wykonania ptaka z dyni. Dzięki  ofiarności rodziców dyni mieliśmy pod dostatkiem. Podczas wspólnej pracy wszyscy dobrze się bawili :)

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA