Wersja dla osób niedowidzących

Oddział II (klasy I-III)

Oddział II i VIII

Nauczyciele: Kembłowska Dorota, Batora Beata
 
Pomoc nauczyciela: Katarzyna Gmyrek, Anna Malchrzycka

Nasi uczniowie:
Antoś, Kacper, Julia, Karol, Amelka, Marta, Wiktoria, Oliwier

Wycieczka do Domasławic
08.06.2017

Dolina Baryczy kryje w sobie wiele niezwykłych miejsc, które choć blisko nas nadal są nieodkryte, dlatego w myśl przysłowia :”Cudze chwalicie swego nie znacie” w  dniach 8-9 czerwca oddziały II i VIII wybrały się na dwudniową wycieczkę do Campusu w Domasławicach. 

więcej »


Wizyta u psiego fryzjera
02.06.2017

Każdy z nas lubi psy, ale nie każdy wie że wymagają one specjalnej  pielęgnacji. Jakiej…?.Aby się tego dowiedzieć oddziały II i VIII  wybrały się do pobliskiego „Psiego salonu” w Wałkowej.

więcej »


Wyjazd do kina
21.04.2017

W piątek 21.04.2017 w  poświątecznym nastroju uczniowie z oddziałów  szkolnych  I , II, VII, VIII, X,  pojechali do kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie  na film „Dzieciak rządzi”. Było to miłe spędzenie czasu. Uczniowie integrowali się ze sobą . Wszystkim się bardzo podobało. Wracaliśmy z szerokimi uśmiechami rozmawiając o najlepszych momentach w filmie. 

więcej »


W KOM'ie
13.03.2017

W poniedziałek 13. 03.2017 uczniowie z naszej szkoły pojechali do KOM-u na seans filmowy.  Uczniowie z oddziału VII  w ramach nagrody za udział w konkursie zaprosili swoich kolegów na wspólny seans filmowy. Po filmie uczniowie udali się na poczęstunek i chwile zabawy przed powrotem do szkoły. W tym dniu brały udział oddziały I, II,  X, VII.
 

więcej »


Wiktoria
30.01.2017

Pierwszą  solenizantką w roku szkolnym w naszej grupie jest Wiktoria  obchodziła urodziny  w dniu 06.10.2016r . Koledzy i koleżanki z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do uroczystości. Udekorowaliśmy tort, następnie laurki, i oczywiście wszyscy złożyli  życzenia. Tego wyjątkowego dnia uśmiechy i radość gościła na twarzach wszystkich.   

więcej »


Warsztat świec
30.01.2017

W dniu 1 grudnia w naszym ośrodku odbyły się warsztaty świec żelowych prowadzonych przez animatora MODRA SOVA mające na celu rozwijać kreatywność i rozbudzać wyobraźnię dzieci, uczestnicy mogli samodzielnie stworzyć piękne zapachowe świece, używając barwionego kwarcu, przeróżnych muszelek, suszonych owoców i olejków zapachowych. Efekty naszej pracy jak również zaangażowanie uczniów widoczne na zdjęciach.

więcej »


Byliśmy w Figlolandzie
30.01.2017

Mikołaj w tym roku zrobił nam niespodziankę i obdarował nas biletami do Figoolandu. Jak się okazało był to świetny pomysł ,bo świetnie się tam bawiliśmy. A oto krótka relacja.

więcej »


Wyjazd do kina
07.12.2016

W środę tj 07.12.2016 oddziały X, I, VII, II i IV wspólnie przedłużyli sobie mikołajki jadąc do kina „ Przedwiośnie” w Krotoszynie. Uczniowie wybrali się na film „Trolle”. Film okazał sie być bardzo kolorowy śmieszny i z świetną muzyką. Nikomu się nie nudziło podczas jazdy jak i w kinie. Na koniec filmu wszyscy klaskali w dłonie i podskakiwali w fotelach. Na pewno  wybierzemy się tam jeszcze nie raz. 

więcej »


Dom drzewa
29.11.2016

       W dniu 29.11.2016  złożyliśmy wizytę w ośrodku edukacji ekologicznej „Dom Drzewa” w Wałkowej.  W siedzibie Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Lasy Doliny Baryczy” mieliśmy okazję zwiedzić odrestaurowany budynek byłej wyłuszczarni nasion . Pan Radek z zaciekawieniem opowiedział nam jak wyglądał  proces wyłuszczania nasion , obejrzeliśmy ciekawy film oraz uczestniczyliśmy w leśnych zabawach.

więcej »


Wizyta leśnika
28.10.2016

       W ramach zakończenia akcji „Dokarmiamy zwierzęta” w dniu 28,10,2016 odwiedzili nas dwaj edukatorzy z Nadleśnictwa Milicz. Panowie w interesujący i bardzo ciekawy sposób poprowadzili zajęcia  podczas których, nasi podopieczni mieli okazję dowiedzieć się jak ważną rolą jest dokarmianie zwierząt zimą ,zobaczyć trofea łowieckie  oraz w formie zabawy poznać tropy zwierzyny 
 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA