Wersja dla osób niedowidzących

GRUPA 5-LATKI A

Grupa integracyjna  5-latki ,,A”

Nauczyciele: mgr Monika Szyc, Bogusława Solecka
Pomoc nauczyciela: Zofia Broniecka
Pomoc techniczna: Bożena Sapa

,,Gdy dzień wstaje i wita świat, ranną porą wstaję i ja.
Mama pomaga ubierać się , do przedszkola prowadzi mnie.
Ja chodzę tam co dzień, obiadek dobry jem, a po spacerze wesoło bawię się…
Kolegów dobrych mam, nigdy nie jestem sam…
Przedszkole drugim domem jest…”

Zakończenie roku
25.06.2015

25 czerwca w grupie 5-latków integracyjnych ,,A” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym niezwykle ważnym wydarzeniu oprócz dzieci, uczestniczyli także ich rodzice, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Bardzo miło było nam gościć wielu pracowników przedszkola oraz pedagogów, psychologów, logopedów, rehabilitantów. To dzięki wspólnej pracy oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników przedszkola na buziach dzieci gościł uśmiech. Dziś malutkie serduszka za wszystko dziękowały i w podzięce w Krainę Baśni i Bajek  wszystkich zabrały…

więcej »


Mama i ja
29.05.2015

,,Moja Mama jest kochana, moja Mama wszystko wie… Kiedy do mnie się uśmiecha tak zaśpiewam jej: Tralala, tralala – najpiękniejszą mamę mam…”

więcej »


Wyprawa do Krainy radości i uśmiechu
29.05.2015

29 maja zaprosiliśmy nasze Kochane Mamy w wyjątkową podróż… Pani Monika zaczarowana  w pszczółkę przeniosła nas do Krainy Radości i Uśmiechu. Kraina ta zachwyciła nas wszystkich bogactwem kolorów oraz magią wspaniałej zabawy. Nic więc dziwnego, że ,,kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat…”

więcej »


Dzień sportu
22.05.2015

22 maja nasza grupa pod nazwą ,,Bociany” uczestniczyła w Dniu Sporu. Braliśmy udział w różnorakich konkurencjach sportowych. Bardzo podobały nam się zabawy z piłką oraz przejażdżka rowerem. W  końcu ruch to zdrowie… Podczas przeciągania liny śmiechu było co niemiara…. 

więcej »


Spotkanie z żużlowcem
13.05.2015

13 maja mieliśmy okazję poznać jednego z czołowych polskich żużlowców – Macieja Janowskiego. Naszą uwagę przyciągnął motor , na którym gość dał głośny pokaz jazdy. Wcale nie przeszkadzał nam hałas, palenie gum, czy mnóstwo dymu. Byliśmy tym wszystkim zafascynowani i zadawaliśmy panu Maciejowi mnóstwo pytań. Oprócz pamiątkowych zdjęć na motorze, udało nam się zdobyć autografy.
 

więcej »


Koncert „Śpiewać każdy może”
24.04.2015

24 kwietnia uczestniczyliśmy w koncercie „Śpiewać każdy może”. Wystąpiliśmy z piosenką pt. „Maszeruje wiosna”. Nam się podobało i widowni chyba też. Po koncercie był czas na wyśmienitą zabawę. Były dmuchańce, skakance, malowanie twarzy, bańki mydlane i zdrowe pyszności na słodko 

więcej »


Wizyta w gospodarstwie rolnym
21.04.2015

21 kwietnia udaliśmy do zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego w Szkaradowie. Tam mieliśmy okazję zwiedzić oborę pełną krów, podziwiać nowoczesne maszyny rolnicze, udało się też zasiąść za kierownicą ogromnego ciągnika rolniczego. A później jeździliśmy nieco mniejszymi. 
 

więcej »


Przygotowanie potraw wielkanocnych
15.03.2015

Z potrawami wielkanocnymi jajka kojarzą się chyba najmocniej. W związku z tym na organizowany w naszym Ośrodku konkurs potraw wielkanocny postanowiliśmy przygotować , a jakżeby inaczej… jajka, nadziewane farszem i warzywami. Były pyszne, a ile zabawy mieliśmy podczas ich przyrządzania. 

więcej »


Puchar Świata w naszym Ośrodku
10.02.2015

10 lutego nasz Ośrodek przybrał biało-czerwone barwy. Powodem była wizyta nietypowego gościa. Odwiedził nas… siatkarski Puchar Świata, który nasza drużyna narodowa zdobyła  w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata. Wszyscy mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska okazałemu trofeum.

więcej »


Dzień Babci… i Dziadka
16.01.2015

16 stycznia znów występowaliśmy z przedstawieniem bożonarodzeniowym. Tym razem na scenie zasiadły nasze babcie i nasi dziadkowie. Występem chcieliśmy uczcić ich święto. Zasłużyli sobie na to jak nikt inny, w końcu to oni nas rozpieszczają. 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA