Wersja dla osób niedowidzących

GRUPA 4-LATKI A

Grupa integracyjna 4-latki „A” 
 
„Biedronki”
 
Nauczyciele: mgr Sabina Szkudlarek, mgr Andrzelika Kosatka
Pomoc nauczyciela: Anna Tarka
Pomoc techniczna: Bożena Durkacz
 

Dzień mamy i taty
03.06.2015

W środę 3.06.2015r w naszej grupie zorganizowaliśmy piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się w plenerze, a dokładniej w Wigwamie w Godnowie. Miło spędziliśmy czas na świeżym powietrzu dookoła łąk i lasów. Dopisała nam piękna pogoda- było dużo zabaw i radości. W części artystycznej były wierszyki, piosenki oraz tańce. Po występach, dzieci wręczyły rodzicom wcześniej przygotowane prezenty. Po słodkim poczęstunku oraz kiełbasce z grilla przyszedł czas na zabawę: konkursy, zagadki, rzut do celu oraz tańce. Na pikniku panowała wspaniała atmosfera.

więcej »


Przedstawienie „Kwietniowa pogoda”
29.04.2015

Dnia 29.04.15r w naszej grupie odbyło się przedstawienie pt: „Kwietniowa pogoda”. Dzieci wcieliły się w role: pani wiosny, pani lato, pani jesieni oraz pani zimy. Na scenie pojawiły się także zwierzątka: wiewiórki, szpak, skowronek, sarenki i zajączki. W przedstawieniu swoje role odgrywali również narratorzy: Amelka, Antoś, Michał, Borys i Filip. Nasi mali aktorzy bez żadnych oznak tremy wspaniale występowali, śpiewali piosenki a na koniec występów otrzymali od swych rodziców ogromne brawa.

więcej »


Figloland w Krotoszynie
17.03.2015

Dnia 17.03.2015r pojechaliśmy do Figlolandu do Krotoszyna. Wspaniały świat kolorów i kształtów sprawił, iż dzieci były szczęśliwe i radosne. Miło spędziliśmy tam czas, bawiąc się i usprawniając naszą aktywność fizyczną.

więcej »


Konkurs na potrawę wielkanocną
15.03.2015

Dnia 15.03.2015 r. nasza grupa wzięła udział w konkursie pt: „Zdrowo, kolorowo”. Wspólnie przygotowaliśmy wielkanocną pizze- pisankę. W nagrodę za udział w konkursie otrzymaliśmy gry planszowe.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA