Wersja dla osób niedowidzących

Ewelina Lisowska - piosenkarka

 
Ewelina Lisowska wspiera Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych od 2016 roku. To właśnie wtedy została naszym ambasadorem, a zaraz po tym dokonała kolejnego przełomu – zagrała pierwszy w historii Organizacji koncert charytatywny połączony z wielką licytacją. Sama przekazała na ten cel swoją kryształową kulę za zwycięstwo w programie Taniec z Gwiazdami. Uzbierane środki pozwoliły nam na wystartowanie z nową formą wsparcia – programem Pokój Wytchnień, którego ideą jest umożliwienie opiekunom osób ze sprzężonymi niepełnosprawnościami znalezienie czasu na potrzeby życia codziennego, tj. wizyty u lekarza, sanatorium, czy najzwyklejszy odpoczynek, jednocześnie zapewniając kompleksową opiekę osobom dotkniętym przez los.
 
Od tamtej pory wokalistka regularnie nas odwiedza, żeby spotkać się z podopiecznymi, obejrzeć postępy, które udało nam się poczynić, a także wziąć udział w kampanii 1%. W roku 2018, podczas jednej z takich wizyt zauważyła zużywający się sprzęt w „kuchni mlecznej”, gdzie nasi podopieczni przygotowują się do samodzielnego funkcjonowania. Postanowiła więc zapewnić im zupełnie nowe urządzenia, a udało się to dzięki współpracy z siecią sklepów Media Expert. Za swoje zasługi została uhonorowana tytułem „Orła Wspierającego Środowisko Osób z Niepełnosprawnościami”, czyli nagrody przyznawanej przez naszą organizację dla darczyńców, którzy najintensywniej nas wspierają.

Wszystkiego najlepszego, Ewelina!
23.08.2021

Dziś urodziny obchodzi znana w całej Polsce wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, ale także pierwsza Ambasadorka MSPDiON - Ewelina Lisowska. Z tej okazji pragniemy przesłać jej z Milicza moc życzeń!

więcej »


Wszystkiego najlepszego, Ewelina
07.09.2020

Jedna z czołowych gwiazd polskiej estrady występująca na licznych festiwalach i w programach rozrywkowych, wielokrotnie nagradzana piosenkarka, pierwsza ambasadorka MSPDiON, ale przede wszystkim empatyczna osoba o wielkim sercu – tak w skrócie można opisać Ewelinę Lisowską, która obchodzi dziś urodziny.

więcej »


Koncertowa rocznica
09.05.2020

W dniu dzisiejszym obchodzimy nie lada rocznicę. Cztery lata temu, 9 maja 2016 roku odbył się historyczny, pierwszy koncert charytatywny organizowany przez nasze stowarzyszenie. Gwiazdą wieczoru była oczywiście nasza niezawodna ambasadorka Ewelina Lisowska, dzięki której udało się wesprzeć Pokój Wytchnień kwotą aż 22 549,20 zł! Wydarzenie to pozwoliło nam zebrać doświadczenie niezbędne do organizacji kolejnych koncertów charytatywnych z udziałem wielkich gwiazd polskiej estrady. Który z nich wspominają Państwo najlepiej? Podzielcie się opiniami w komentarzach!

więcej »


Słowa wsparcia od ambasadorów
09.04.2020

Ambasadorzy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jak zwykle nie zawodzą i w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dzielą się z nami słowami wsparcia. Jednocześnie, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, składają nam także życzenia oraz apelują o rozsądek i pozostanie w domach. Dziękujemy za pamięć i dołączamy się!

więcej »


Telewizja Przystań o Jubileuszu Pokoju Wytchnień
25.02.2020

Podczas ostatniej wizyty Eweliny Lisowskiej oraz Pawła Parusa z okazji jubileuszu Opieki Wytchnieniowej w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych mieliśmy okazję gościć Telewizję Przystań działającą przy Warsztacie Terapii Zajęciowej „Przystań” z Wrocławia. W ramach współpracy jej przedstawicie przygotowali materiał filmowy z tego spotkania, do którego obejrzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Przeżyjmy znów wspólnie te piękne chwile ;)

więcej »


Ewelina Lisowska wspiera naszą kampanię 1% - Film
07.02.2020

Ewelina Lisowska jak co roku wspiera naszą kampanię 1%! Tym razem nagrała spot promocyjny, zachęcający do podzielenia się z naszą organizacją 1% swojego podatku na rzecz rehabilitacji podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Pomóż i ty!

więcej »


Jubileusz Pokoju Wytchnień
23.01.2020

Środowego poranka w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych odbyło się spotkanie mające na celu podsumowanie czteroletniej działalności milickiej Opieki Wytchnieniowej. Do obchodów tego jubileuszu zaprosiliśmy Pawła Parusa, Pełnomocnika Marszałka Województwa Dolnośląskiego ds. Osób z Niepełnosprawnościami, oraz Ewelinę Lisowską, Ambasadorkę Stowarzyszenia, która w 2016 roku zaproponowała nam zagranie dla nas koncertu charytatywnego, z którego dochody pozwoliły wystartować z Pokojem Wytchnień. Teraz nasi goście mieli okazję przekonać się na własne oczy, jak przez ostatnie lata zmieniła się u nas ta forma wsparcia.

więcej »


Kolejne zwycięstwo Eweliny Lisowskiej
16.11.2019

Znów to zrobiła! Ewelina Lisowska okazała się bezkonkurencyjna w ostatnim odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i wygrała go, wcielając się w rolę Edyty Górniak. Za ten znakomity występ otrzymała czek o wartości 10 000 zł, który po raz kolejny przekazała na naszą organizację.

więcej »


Niespodzianka od Eweliny Lisowskiej
02.11.2019

Ewelina Lisowska od lat wspiera Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. W tym czasie wielokrotnie pokazała, że jest wzorowym ambasadorem, a pomaganie sprawia jej przyjemność. To ona jako pierwsza zaproponowała, że zagra dla nas koncert charytatywny. Jej zasługą jest też otwarcie Pokoju Wytchnień. Ponadto regularnie nas odwiedza i bierze aktywny udział w kampanii 1%. W zeszłym roku wraz z Media Expert zorganizowała dla naszych podopiecznych akcję „prezenty świąteczne”, co pomogło doposażyć naszą kuchnię mleczną. Tym razem nasza ambasadorka postanowiła wesprzeć nas w inny sposób.

więcej »


Ewelina Lisowska Gwiazdą Dobroczynności?
10.10.2019

Ewelina Lisowska wspiera Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych od 2016 roku. W tym czasie w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju naszej organizacji na wielu płaszczyznach. Taka pomoc nie mogła pozostać niezauważona, dlatego nasza kapituła zdecydowała o zgłoszeniu jej do plebiscytu "„Gwiazdy dobroczynności”.

więcej »

1 2 3 4 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA