Wersja dla osób niedowidzących

GRUPA PROMYCZKI

Grupa "Promyczki"

Nauczyciel: Aleksandra Zaradna
Pomoc Nauczyciela: Martyna Różańska
Pomoc Techniczna: Mariola Kozłowska

Ciekawe ujęcia z zajęć w przedszkolu
29.05.2015

W przedszkolu nie ma czasu na nudę. Oto kilka migawek jak bawimy się i pracujemy na Naszych zajęciach.

więcej »


"Chodź pomaluj mój świat"
29.05.2015

Kilka kartek szarego papieru, kolorowe farby, brudne ubrania i podłoga- ale ile radości i uśmiechu.

więcej »


Wizyta na Oporowskiej
11.05.2015

11 maja, wspólnie z grupą „Peto” oraz uczestnikami WTZ mieliśmy okazję zwiedzić siedzibę WKS Śląsk.

więcej »


Ognisko w Gogołowicach
15.04.2015

Dnia 15.04.2015 r. wraz z grupą przedszkola specjalnego „ISKIERKI” pojechaliśmy kolejny raz na wycieczkę do lasu. Pogoda dopisywała Nam od samego rana. Jak wiadomo zabawy i  przebywanie na świeżym powietrzu powodują wzmożony apetyt. Dlatego też z miłą chęcią wszyscy usiedliśmy przy wspólnym ognisku. Na szczęście zgromadzone zapasy upieczonej kiełbaski sprawiły, że nikt nie pozostał głodny.

więcej »


Wielkanocny konkurs kulinarny
01.04.2015

Nasza grupa wzięła udział w konkursie kulinarnym organizowanym przez nasz Ośrodek. Wspólnie z grupą przedszkola specjalnego „Iskierki” przygotowaliśmy „Jajeczne muffinki”. Obieranie, krojenie, siekanie składników-  oj było wesoło i kolorowo. Ale udało się... Zajęliśmy jedno z trzech pierwszych miejsc i w nagrodę mogliśmy pojechać na wycieczkę do kręgielni do Zdun.

więcej »


Wycieczka do Figlolandu
11.12.2014

Dnia 11.12.2014 r. z okazji  Mikołajek razem z grupą przedszkola specjalnego „ISKIERKI” pojechaliśmy na wycieczkę do „Figlolandu” do Krotoszyna. Wszyscy świetnie się bawili. Szaleństwom nie było końca, ale niestety czas minął i trzeba było wracać.

więcej »


Wycieczka do lasu
17.10.2014

Dnia 17.10. 2015 roku pojechaliśmy na wycieczkę do lasu w Gogołowicach. Mimo, iż od rana podał deszcz, nie poddaliśmy się i z uśmiechem na twarzy wsiedliśmy do busa i w drogę. No i wygraliśmy z pogodą. Gdy dojechaliśmy na miejsce na niebie pojawiło się słońce i przestał padać deszcz. Zapach lasu, pieczone na ognisku kiełbaski, wspólne zabawy na świeżym powietrzu oraz spacer po lesie- byliśmy bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi.

więcej »


Promyczki w sadzie
24.09.2014

Pierwszą grupową wycieczką, na którą pojechaliśmy razem z grupą przedszkola specjalnego „ISKIERKI” , była wycieczka do sadu. Pogoda była przepiękna, więc spacer długimi, pełnymi drzew z jabłkami alejkami to sama przyjemność. Po zwiedzaniu sadu udaliśmy się również oglądać zwierzęta, które hodują tamtejsi właściciele.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA