Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XV (ZRW "A")

Nauczyciel: mgr Karolina Słocka
Pomoc nauczyciela: Agnieszka Ficek
 
 
Wychowankowie: Paulina, Jakub, Marcel, Kacper

Zajęcia otwarte z rodzicami
26.05.2017

26- go maja w grupie ZR-W „A” odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami, połączone z Dniem Matki oraz Dniem Ojca. Pod kierunkiem wychowawcy grupy Karoliny Słockiej oraz bezcennej pomocy Agnieszki Ficek podopieczni wraz z rodzicami przenieśli się w zaczarowany świat „Kopciuszka”. Na podstawie czytanej baśni każdy uczestnik wcielał się w jej bohaterów i polisensorycznie doświadczał przebiegu wydarzeń.

więcej »


Wiosenne przebiśniegi
28.03.2017

Wiosnę już czuć w powietrzu, robi się coraz cieplej.. Dlatego w grupie ZR-W A 14 marca na zajęciach plastycznych podopieczni wraz z paniami wykonywali pracę przedstawiającą pierwszy zwiastun wiosny- piękne przebiśniegi.

więcej »


Urodziny Kacperka
28.02.2017

Niedawno w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji siódmych urodzin Kacperka.

więcej »


Wycieczka do Domu Drzewa
28.11.2016

28 listopada podopieczni z grupy ZR- W A oraz z Oddziału X wybrały się wraz z opiekunami na wycieczkę do pobliskiego Domu Drzewa w Wałkowej. Tam uczniowie poznawali wszystkimi zmysłami las, jego dary oraz żyjące w nim zwierzęta.

więcej »


Zabawa Andrzejkowa
25.11.2016

W ostatni piątek listopada, tuż przed rozpoczęciem Adwentu podopieczni z grup ZRW A,B,C wraz z oddziałem V i VI, uczestniczyli w wesołej zabawie Andrzejkowej. Było głośno, wesoło i oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wróżb..

więcej »


Smakowite gofry
03.11.2016

       Trzeciego listopada, gdy na dworze pogoda była pochmurna i nastała jesienna szaruga, nasza grupa postanowiła poprawić sobie humor pomimo smutnej aury za oknem. Naszym sposobem na osłodę jesiennych dni były pyszne, słodkie gofry.

więcej »


Jesień w ogrodzie
30.09.2016

         Pod koniec września po zapoznaniu wszystkimi zmysłami jesiennych warzyw oraz zmian zachodzących w ogrodzie o tej porze roku odbyły się zajęcia manualne. Wychowankowie z naszej grupy z pomocą pań wykonali warzywa z masy solnej.

więcej »


Jesień w sadzie
22.09.2016

         22 września na zakończenie zajęć dotyczących tematyki  „ Jesień w sadzie” w grupie ZR-W A odbyły się zajęcia kulinarne. Po zapoznaniu wszystkimi zmysłami jesiennych owoców dzieci z tej grupy wraz z paniami przygotowały przetwory:  pyszny dżem jabłkowo- gruszkowy.

więcej »


Pachnąca lawenda
21.09.2016

        21 września tuż przed zbliżającą się kalendarzową jesienią dzieci z grupy ZRW A wraz z paniami sadziły charakterystyczną dla tej pory roku lawendę. 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA