Wersja dla osób niedowidzących

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Jednodniowa plenerowa impreza z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia, dzieci członków i pracowników Stowarzyszenia. Ma to być dla uczestników prawdziwe święto, które sprawi, że w tym szczególnym dniu wszystkie dzieci, a zwłaszcza te z niepełnosprawnością, poczują się szczęśliwe i wyjątkowe. Wyzwolenie niczym nieskrępowanej, dziecięcej radości pozwoli im na chwilę zapomnieć o trudnościach, którym muszą stawiać czoła na co dzień.
 
Miejscowość realizacji projektu
Milicz, Wałkowa
Data rozpoczęcia realizacji projektu
2019-05-23
Data zakończenia realizacji projektu
2019-09-30
Koordynator
Wojciech Biernat
 

 

Piknik pełen atrakcji
08.06.2019

Słoneczne, sobotnie przedpołudnie to idealny moment na dobrą zabawę w gronie całej rodziny, a zwłaszcza, gdy można zrobić to wspólnie z przyjaciółmi – z takiego założenia wyszli uczestnicy kolejnej edycji Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Jak co roku, czekało na nich mnóstwo atrakcji, z których korzystały tłumy.

więcej »


Zaproszenie na Piknik
01.06.2019

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza członków, podopiecznych i pracowników wraz z rodzinami na pierwszą flagową imprezę integracyjną - Piknik Rodzinny. Już 8 czerwca 2019 roku (sobota) od godziny 10:00 na terenie Domu Drzewa w Wałkowej czekać na Państwa będzie moc atrakcji m.in. animacje, zamki dmuchane, gry, zabawy integracyjne, konkursy, ciekawe doświadczenia i eksperymenty oraz przysmaki z grilla :) Będzie to kolejna okazja do integracji i wspólnej zabawy :) Gorąco zapraszamy :) 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA