Wersja dla osób niedowidzących

Oddział XVIII (ZR-W "D")

Nauczyciel: Ewelina Leszczyńska

Pomoc nauczyciela: Katarzyna Wypych

Święto pieczonego ziemniaka
18.10.2017

18 października grupy ZRW ,,B”,  ,,C” i ,,D” obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka. Na ognisko tym razem udaliśmy się spacerkiem na hipoterapie. Z wielką radością wraz z paniami smażyliśmy na kijach  kiełbaski i piekliśmy w ognisku ziemniaki. Przy pięknej pogodzie dopisały wszystkim apetyty i humory. Po skończonym ognisku, wróciliśmy spacerkiem do Ośrodka. 

więcej »


Wycieczka do Lichenia
12.10.2017

12 października grupy ZR-W A B C i D, Petó oraz oddział IX wybrały się na wycieczkę do Lichenia. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością czekali na ten dzień, gdyż była to niemała wyprawa. 

więcej »


Marchewka inaczej
09.10.2017

Zdecydowana większość z nas lubi owoce takie jak gruszki, jabłka, śliwki. A warzywa ? No cóż z tym różnie bywa. Cebula, pietruszka czy seler nie budzą już tak powszechnego entuzjazmu. Wspólnie z naszymi podopiecznymi postanowiliśmy pokazać warzywa w nowej odsłonie. Głównym bohaterem naszych zajęć została marchewka z której zrobiliśmy pyszne ciasto.

więcej »


Jesienny bukiet
05.10.2017

Pożegnaliśmy ciepłe miesiące, pełne pachnących i kolorowych kwiatów, cieszących Nasze oczy. Nadeszła jesień zwykle kojarzona z deszczem, szarością i coraz krótszymi dniami. Nasza grupa postanowiła udowodnić że jesień może być też barwna i inspirująca. Na zajęciach otwartych wspólnie z naszymi Mamami stworzyliśmy bukiety z „darów” jakie hojnie oferuje ta pora roku.

więcej »


Dzień chłopaka
02.10.2017

2 października z okazji Dnia Chłopaka , dziewczęta z grupy ZRW ,,C” zaprosiły chłopców z grupy ZRW ,, B” i ,,D” na pyszne ciasto.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA