Wersja dla osób niedowidzących

Środowiskowy Dom Samopomocy

Pożegnanie Pana Władysława
21.08.2023

Pogrążeni w smutku informujemy, że odszedł od nas nieodżałowany Władysław Sypko. Teraz, przepełnieni żalem, przekazujemy tę zatrważającą wiadomość także Państwu.

więcej »


Wizyta studentów z Erasmus AWF Wrocław!
29.06.2023

Po raz kolejny mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszych progach studentów. Tym razem odwiedzili nas uczestnicy programu Erasmus AWF Wrocław. Studenci mieli okazję odwiedzić Środowiskowy Dom Samopomocy w Miliczu, Milickie Centrum Wsparcia Capitol oraz Mieszkanie Treningowe w Krośnicach.

więcej »


Karnawał w klimacie lat 60.
24.02.2022

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Miliczu nigdy nie można narzekać na nudę. Tym razem uczestnicy wraz z terapeutami i wolontariuszami postanowili hucznie uczcić kończący się karnawał. Wsiedli więc do wehikułu czasu i przenieśli się prosto do lat 60., pełnych miłości i pokoju…

więcej »


Masaż gorącymi kamieniami w ŚDS
11.02.2022

Masaż gorącymi kamieniami można zaliczyć zarówno do metod relaksacyjnych, jak i leczniczych. Do wykonania tego zabiegu niezbędna jest znajomość podstaw masażu oraz kamienie bazaltowe rozgrzane do odpowiedniej temperatury.

więcej »


Pożegnanie Mateusza
24.03.2021

Pogrążeni w smutku informujemy, że dzisiejszej nocy odszedł od nas nieodżałowany Mateusz Broda. Teraz, przepełnieni żalem, przekazujemy tę zatrważającą wiadomość także Państwu.

więcej »


Miłość bez granic – walentynkowy recital ŚDS
12.02.2021

W dniu dzisiejszym w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miliczu obchodziliśmy niedzielne święto zakochanych – Walentynki. Z tej okazji uczestnicy wraz ze swoimi terapeutami przygotowali krótki recital poświęcony miłosnej tematyce. Było sporo zachwytów, wzruszeń, uśmiechów i radości, a przede wszystkim MIŁOŚCI!  Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji na żywo z tego wydarzenia ;)

więcej »


Wrześniowa msza św. w ŚDS
10.09.2020

Dziś podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy działającego przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, po raz pierwszy od czasu rozpoczęcia pandemii mieli okazję gościć księdza, który odprawił mszę św.

więcej »


Turniej Mikołajkowy
05.12.2019

5 grudnia uczestnicy WTZ I ŚDS wraz z opiekunami świętowali mikołajki podczas turnieju na hali sportowej WKS Śląsk. Drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach: piłka plażowa oraz hokej na lodzie. Emocji było co nie miara a podsumowaniem rozgrywek była wizyta świętego Mikołaja, który obdarował nas bogatymi prezentami. Był to już VI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.

więcej »


Jesienno-zimowy pokaz mody
24.10.2019

Sezon letni w tym roku został już zakończony. Na dworze robi się coraz chłodniej, musieliśmy wyciągnąć kurtki, czapki i szaliki z dna szafy. Dlatego korzystając z okazji, w czwartek w Środowiskowym Domu Samopomocy odbył się najprawdziwszy pokaz mody jesienno–zimowej. Na czerwonym dywanie pojawili się wspaniali, choć dopiero początkujący modele.

więcej »


Zawody sportowe w Rudzie Milickiej
30.08.2019

Nasza rehabilitacja zadbała o to, aby ostatni dzień wakacji upłynął nam pod hasłem "w zdrowym ciele, zdrowy duch". W Rudzie Milickiej odbyły się rozgrywki sportowe pomiędzy sześcioma drużynami z Środowiskowego Domu Samopomocy w Miliczu i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Miliczu. 

więcej »

1 2 3 4 5 6 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA