Wersja dla osób niedowidzących

Niepubliczne przedszkole 2021/2022

Co słychać w przedszkolu?
27.07.2022

Wakacje są czasem regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Nasze przedszkolaki jednak nie próżnują i wykorzystują je do aktywnego i twórczego spędzania czasu na ciekawych, zróżnicowanych zajęciach w ramach dwóch grup integracyjnych i jednej terapeutycznej.

więcej »


Przedszkolaki w Bazie Lotniczego Pogotowia
22.07.2022

Grupa naszych dzielnych przedszkolaków wybrała się dziś na wycieczkę do znajdującego się nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego Michałkowa. Celem podróży było zwiedzenie znajdującej się tam Bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i spotkanie z pracującymi tam ratownikami.

więcej »


Biedroneczki wyfruwają w świat
21.06.2022

Przyszedł czas pożegnania kolejnej grupy przedszkolnej. Tym razem nasze mury opuszczają 6-latki z grupy „Biedroneczek”, które z tej okazji przygotowały piękne przedstawienie dla rodziców.

więcej »


Pożegnanie 6-latków
10.06.2022

Ostatni piątek był dniem obfitującym w sztukę najwyższej jakości. Po występie Misiów przyszedł czas na przedstawienie w wykonaniu 6-latków A, które wkrótce pożegnają się z naszym przedszkolem.

więcej »


Misie wystąpiły dla rodziców
10.06.2022

Mama i tata są najważniejszymi osobami w życiu każdego przedszkolaka. Korzystając więc z okazji, jaką jest Dzień Rodziny, nasze 5-latki wraz z paniami: Moniką, Moniką i Marzeną przygotowały piękne przedstawienie.

więcej »


Święto wszystkich dzieci
01.06.2022

Co roku pierwszy czerwca jest w naszej organizacji niezwykle ważnym dniem. To właśnie wtedy świętujemy Dzień Dziecka, czyli święto naszych najmłodszych. Z tej okazji na całym dziedzińcu Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego zapanowało poruszenie.

więcej »


Dzień Mamy u Żabek
26.05.2022

,,Mama to najpiękniejsze słowo świata. Kryje ono w sobie ogrom miłości. Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia".

więcej »


OFERTA PRZEDSZKOLA przy MSPDiON
14.04.2022

W związku z trwającym okresem rekrutacji chcielibyśmy podzielić się z Państwem nową ofertą Niepublicznego Przedszkola działającego przy MSPDiON. Jest to placówka skierowana zarówno do dzieci zdrowych, jak i z niepełnosprawnością.

więcej »


Przedstawienie o emocjach
21.03.2022

21 marca to dzień, który większości z nas kojarzy się z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny. Warto jednak pamiętać, że od 2005 roku obchodzimy wówczas Światowy Dzień Zespołu Downa (data wiąże się z trisomią 21 chromosomu, czyli istotą wspomnianej niepełnosprawności). Nie zapomnieli o tym uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali z tej okazji piękne i przepełnione symboliką przedstawienie.

więcej »


Aktywne ferie w przedszkolu
10.02.2022

Dobiegające już końca ferie są czasem wypoczynku od codziennych zajęć. Nasze przedszkolaki spędzają je jednak aktywnie, uczestnicząc w terapii pedagogicznej i terapii przez sztukę.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA