Wersja dla osób niedowidzących

Teraz Akcja – To FotoEdukacja

Projekt ma na celu stworzenie interesującej, przystępnej oferty edukacyjnej z zakresu fotografii, skierowanej do dzieci i młodzieży (także z niepełnosprawnością) zamieszkujących Dolinę Baryczy. Odbędzie się to poprzez zorganizowanie cyklu siedmiu plenerowych warsztatów fotograficznych, podczas których uczestnicy pod okiem doświadczonego fotografa zdobędą wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu wykonywania poprawnych technicznie, artystycznych zdjęć różnych gatunków w rozmaitych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych (m.in. fotografia pejzażowa, architektoniczna, portretowa; w świetle słonecznym, gdy niebo jest zachmurzone czy też wieczorem).

Istotnym założeniem jest także indywidualne podejście do każdego uczestnika, biorąc pod uwagę jego wiek, umiejętności i bariery. Dzięki temu w warsztatach będą mogły brać udział osoby w zróżnicowanym wieku, także z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Uczestnicy będą mieli zapewniony dowóz i ciepły posiłek. Po ostatnich zajęciach stworzony zostanie kalendarz na 2022 rok zawierający najpiękniejsze zdjęcia wykonane przez uczestników podczas warsztatów.

ZADANIE: III - Edukacja kulturalna dzieci i młodzieży

FINANSOWANE: z budżetu Województwa Dolnośląskiego

CZAS REALIZACJI: 19.04 - 31.12.2021 r.

KOORDYNATOR: Przemysław Walniczek

Rusza rekrutacja do projektu!
19.04.2021

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież (także z niepełnosprawnością) zainteresowane fotografią do wzięcia udziału w warsztatach fotograficznych w ramach projektu "Teraz Akcja – To FotoEdukacja" dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego. Ma on charakter plenerowych zajęć warsztatowych, podczas których uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z zakresu fotografii przyrodniczej, architektonicznej, krajobrazowej i innych.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA