Wersja dla osób niedowidzących

Oddział VII (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Beata Batora

Pomoc nauczyciela: Sylwia Dzieciuchowicz

Wycieczka do Domasławic
15.06.2018

W dniach 13-14.062018 dzieci wraz paniami z oddziałów II i VII udały się na dwudniową wycieczkę do Campusu w Domasławicach. 

więcej »


Cyrkowy zawrót głowy!
29.05.2018

Nadchodzi cyrk! Prześmieszne klauny, zabawy, konkursy, zagadki i mnóstwo innych atrakcji. Które dziecko oprze się takim zapowiedziom i przejdzie obok cyrku obojętnie? Żadne. 

więcej »


Urodziny Karola
23.02.2018

Uwielbiamy dni w szkole które należą do wyjątkowych. Dlatego dzień 23 luty to najważniejszy  dzień dla Karola bo obchodził 13 urodziny. W gronie przyjaciół dzień mijał bardzo wesoło. Niespodzianką okazało się przyjęcie na którym nie zabrakło życzeń, laurek, zabawy oraz słodkiego poczęstunku. Zobaczcie sami.

więcej »


Zdrowe zęby mamy, bo o nie dbamy
15.02.2018

Mijający tydzień mija nam pod znakiem  zdrowia i choroby. A jak ważna jest higiena jamy ustnej każdy dobrze wie.

więcej »


Walentynki w kinie
14.02.2018

Z okazji walentynek  dzieci z oddziału IV, VII i II wspólnie wybrały się do kina ,,Przedwiośnie" w Krotoszynie na film pt. " Tedi i mapa skarbów". Uczniowie docenili trzymające w napięciu sceny akcji, zakończone sporą dawką humoru, nie mogło zabraknąć także wątku miłosnego. Wszystkim bardzo się podobało o czym świadczyły nieustanne salwy śmiechu oraz uśmiech dzieci na załączonych zdjęciach.

więcej »


Tłusty czwartek
08.02.2018

Tłusty czwartek to staropolski zwyczaj  polegający na tradycji pieczenia i co ważniejsze zjadania pączków i faworków.

więcej »


Wesoły dzień w szkole
12.12.2017

Kolejny i niewątpliwie najważniejszy dzień przypadł następnemu  solenizantowi  z oddziału II Michałowi, który  ukończył  9 lat . Jubilat w tym wyjątkowym dniu  przyjmował życzenia laurki prezenty. Goście nie zawiedli , zabawa była wspaniała ,humory dopisywały. Takie dni są wspaniałe dla wszystkich uczniów- sami zobaczcie.

więcej »


Urodziny Adama
11.12.2017

Urodziny to wyjątkowy dzień . W naszej klasie pierwszym  solenizantem  był Adam,  który obchodził swoje 8 urodziny .  To niewątpliwie jeden z  najweselszych dni w roku dla każdego dziecka, więc w tym szczególnym dniu dla Adama postanowiliśmy wspólnie przygotować laurki, życzenia, zabawy.  A  na pamiątkę tego wyjątkowego dnia zrobiliśmy sobie zdjęcia.

więcej »


Zajęcia prowadzone MDS
30.11.2017

Metoda  Dobrego Startu   wszechstronnie wspomaga  rozwój psychoruchowy dziecka  i przygotowuje do nauki pisania. 

więcej »


Żywioły
24.11.2017

W piątek 24.11.2017 uczniowie z Oddziału II, wraz z zaproszonymi kolegami i koleżankami z Oddziałów VII i I wzięli udział w zajęciach poświęconych jednemu z czterech żywiołów a mianowicie :powietrzu. Dowiedzieliśmy się czym jest powietrze, do czego jest nam potrzebne i w jaki sposób wykorzystujemy jego możliwości w codziennym życiu. 

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA