Wersja dla osób niedowidzących

Oddział VII (klasy IV- VIII)

Nauczyciel: Beata Batora

Pomoc nauczyciela: Sylwia Dzieciuchowicz

Zdrowe zęby mamy, bo o nie dbamy
15.02.2018

Mijający tydzień mija nam pod znakiem  zdrowia i choroby. A jak ważna jest higiena jamy ustnej każdy dobrze wie.

więcej »


Walentynki w kinie
14.02.2018

Z okazji walentynek  dzieci z oddziału IV, VII i II wspólnie wybrały się do kina ,,Przedwiośnie" w Krotoszynie na film pt. " Tedi i mapa skarbów". Uczniowie docenili trzymające w napięciu sceny akcji, zakończone sporą dawką humoru, nie mogło zabraknąć także wątku miłosnego. Wszystkim bardzo się podobało o czym świadczyły nieustanne salwy śmiechu oraz uśmiech dzieci na załączonych zdjęciach.

więcej »


Tłusty czwartek
08.02.2018

Tłusty czwartek to staropolski zwyczaj  polegający na tradycji pieczenia i co ważniejsze zjadania pączków i faworków.

więcej »


Wesoły dzień w szkole
12.12.2017

Kolejny i niewątpliwie najważniejszy dzień przypadł następnemu  solenizantowi  z oddziału II Michałowi, który  ukończył  9 lat . Jubilat w tym wyjątkowym dniu  przyjmował życzenia laurki prezenty. Goście nie zawiedli , zabawa była wspaniała ,humory dopisywały. Takie dni są wspaniałe dla wszystkich uczniów- sami zobaczcie.

więcej »


Urodziny Adama
11.12.2017

Urodziny to wyjątkowy dzień . W naszej klasie pierwszym  solenizantem  był Adam,  który obchodził swoje 8 urodziny .  To niewątpliwie jeden z  najweselszych dni w roku dla każdego dziecka, więc w tym szczególnym dniu dla Adama postanowiliśmy wspólnie przygotować laurki, życzenia, zabawy.  A  na pamiątkę tego wyjątkowego dnia zrobiliśmy sobie zdjęcia.

więcej »


Zajęcia prowadzone MDS
30.11.2017

Metoda  Dobrego Startu   wszechstronnie wspomaga  rozwój psychoruchowy dziecka  i przygotowuje do nauki pisania. 

więcej »


Żywioły
24.11.2017

W piątek 24.11.2017 uczniowie z Oddziału II, wraz z zaproszonymi kolegami i koleżankami z Oddziałów VII i I wzięli udział w zajęciach poświęconych jednemu z czterech żywiołów a mianowicie :powietrzu. Dowiedzieliśmy się czym jest powietrze, do czego jest nam potrzebne i w jaki sposób wykorzystujemy jego możliwości w codziennym życiu. 

więcej »


Wyjazd na lotnisko
20.11.2017

20 listopada oddziały IV i VII miały  niebywała frajdę odwiedzając lotnisko we Wrocławiu. Bardzo ciepło przyjęła nas Pani Ewelina, która oprowadziła nas po wszystkich zakamarkach tego miejsca. 

więcej »


ZAJĘCIA POLISENSORYCZNE
17.11.2017

Trzeci z listopadowych tygodni upłynął nam pod znakiem zmysłów.
 To za pomocą wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku badamy otoczenie, pobudzamy ciekawość  i budujemy obraz otaczającego świata. To niewiarygodne ile różnorodnych bodźców do nas dociera, ile receptorów zaangażowanych jest w ich odbiór. Problem pojawia się wtedy  gdy któryś z nich nie pracuje prawidłowo  wówczas to co  jednemu sprawia przyjemność dla drugiego może być udręką. Wyzwaniem jest sprawić aby czynności których dzieci się boją , stały się godne ich uwagi, by uczestniczyły w nich z przyjemnością i zaangażowaniem. Nie jest to łatwe zadanie , ale nam się udało.
Zobaczcie sami|:

więcej »


Święto Niepodległości
11.11.2017

W dniu 11 listopada o godz. 10.30 w naszej szkole rozpoczęły się obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Inauguracją święta był apel na który przybyli zaproszeni goście oraz wszyscy uczniowie i pracownicy naszej placówki.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA