Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Zbieramy na SPRZĘT RATUJĄCY ZDROWIE I ŻYCIE!
30.11.2020

W Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dobro podopiecznych od zawsze jest najwyższym priorytetem. Z uwagi sytuację epidemiczną, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy zobligowani dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym uczestnikom. Niestety, wiąże się to z bagażem dodatkowych kosztów, które musimy ponieść.

więcej »


Komunikat Prezes MSPDiON ws. czerwonej strefy
23.10.2020

Przedstawiamy Państwu komunikat Prezesa MSPDION z dnia 23.10.2020 roku.

więcej »


Zajęcia warsztatowe - Podwórkowy Dywan Sensoryczny
19.10.2020

W październiku w naszym ośrodku odbywały się zajęcia z cyklu Podwórkowy Dywan Sensoryczny ramach realizacji projektu we współpracy z PEPCO POLAND SP. z o.o. Dzięki temu odbyły się zajęcia terapeutyczne "Poznajemy świat zmysłami"  składające się z cyklu 5 warsztatów (1. Twarde i miękkie", 2. Co łaskocze nasze stopy?", 3. "Dary lasu", 4. "Ręce pracują, stopy zyskują", 5. "Kolorowo i wesoło"), w ramach których nasi podopieczni poznają różnorodne faktury, a następnie uzupełnią wolne miejsca na podwórkowym dywanie sensorycznym. Tę część harmonogramu prowadzą wykwalifikowani terapeuci/nauczyciele.

więcej »


Łukasz Zagrobelny zagrał dla Jana Pawła II
16.10.2020

Kolejny magiczny koncert już za nami! Wydarzenie pod nazwą „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II”, w ramach którego odbyła się msza święta i koncert z udziałem Łukasza Zagrobelnego przyciągnął tłumy zainteresowanych osób, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu oraz przede wszystkim przed ekranami komputerów, telefonów i innych urządzeń, na których można oglądać live streamy poprzez Facebooka.

więcej »


Papieski recital Raj Story - VIDEO, Fotorelacja
15.10.2020

Papież Jan Paweł II był wielkim człowiekiem i niedoścignionym wzorem do naśladowania dla milionów Polaków. Do tej grupy z pewnością zaliczają się członkowie naszego stowarzyszeniowego zespołu Raj Story. Niezwykle ucieszył ich więc fakt, że mogli zagrać piękny koncert ku jego czci.

więcej »


Łukasz Zagrobelny zaprasza na koncert
15.10.2020

Niespodzianka! Do koncertu „Dar serca w 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II” z udziałem Łukasza Zagrobelnego zostały równo DWA TYGODNIE! Z tej okazji sam artysta postanowił podzielić się z Państwem kilkoma informacjami i osobiście, oficjalnie zaprosić na to wydarzenie.

więcej »


Wyjazd turystyczny do Szklarskiej Poręby
12.10.2020

W dniach 10-12.10.2020 odbył się wyjazd turystyczny dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów do malowniczej Szklarskiej Poręby. Grupa została zakwaterowana w hotelu „Sudety”, skąd rozciągał się piękny widok na miasto i masyw górski.

więcej »


Organizujemy kolejny koncert!
11.10.2020

Możemy to oficjalnie ogłosić – organizujemy kolejny koncert! W dobie niełatwej sytuacji, która nas spotkała, otrzymaliśmy zgodę od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Miliczu na przeprowadzenie tego wydarzenia. Tym razem dla milickiej publiczności – zebranej zarówno w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli jak i przed ekranami komputerów oraz telefonów wystąpi nietuzinkowa gwiazda polskiej estrady, a jednocześnie uczestnik wielu recitali papieskich – Łukasz Zagrobelny.

więcej »


Msza św. z relikwią Jana Pawła II
07.10.2020

Dziś podopieczni Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu religijnym. Comiesięczne msze święte są już tradycją w naszej organizacji, jednak tym razem ksiądz Michał z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu, który prowadził Eucharystię, zabrał ze sobą relikwię św. Jana Pawła II, dzięki czemu wszyscy mogliśmy czuć obecność polskiego papieża.

więcej »


Reportaż TVP 3 Wrocław o MSPDiON - WIDEO
05.10.2020

Prezentujemy bardzo wyczekiwany materiał dla tych, którzy z różnych powodów nie mieli szansy obejrzeć reportażu "Pełnosprawni" z Telewizji TVP 3 Wrocław na temat naszej organizacji. Miłego oglądania ;)

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA