Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Podaruj 1,5% podatku - E. Lisowska
30.04.2023

Od 2023 roku przy rozliczeniu PIT-u można przekazać 1,5% podatku (a nie 1%, jak było wcześniej) na rzecz wybranej Organizacji. Trzeba zaznaczyć, że podatnik nic wtedy nie traci – przekazuje kwotę, która w przeciwnym razie trafiłaby do Skarbu Państwa.

więcej »


ZAWIADOMIENIE
20.03.2023

Zarząd Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w związku z założeniem Spółdzielni Socjalnej, zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 04.04.2023 r. o godz. 16.00 w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miliczu, ul. Osadnicza 1c.

więcej »


Wiosna w Mieszkaniu Treningowym
18.03.2023

Zapraszamy na krótki spot! Dziś na mieszkaniach treningowych, można zobaczyć jak codzienne czynności m.in. zakupy, sprzątanie, sporządzanie posiłku, staje się łatwiejsze dzięki odpowiedniemu treningowi. Dzięki temu, osoby niepełnosprawne mogą cieszyć się większą niezależnością i samodzielnością w swoim codziennym życiu.

więcej »


MSPDiON w telewizji
14.03.2023

Wczoraj mieliśmy okazję gościć w naszych progach ekipę telewizyjną ze stacji tvp.info. Reporter Maciej Biskup przyjechał do Milicza żeby przybliżyć specyfikę naszej organizacji widzom programu INFO DZIEŃ.

więcej »


UWAGA KONKURS
13.03.2023

Czy rozpoznasz naszą kadrę??? Za nami tydzień pełen wrażeń. Świętowały kobiety, a dwa dni później także mężczyźni. Chcielibyśmy pozostać jeszcze przez chwilę w klimacie tego świętowania, a jednocześnie sprawdzić Waszą wiedzę o naszych pracownikach.

więcej »


Żegnaj Mateusz
11.03.2023

"ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ”

więcej »


Drodzy Panowie!
10.03.2023

Dzień Mężczyzny to wyjątkowe święto wszystkich panów. Przypada właśnie dzisiaj, więc z tej okazji składamy życzenia, jako cichy dowód naszej pamięci. Niech każdy dzień daje Wam jak najwięcej okazji do zadowolenia. Trwajcie w zdrowiu i spokoju, a smutki niech nie mają do Was dostępu.

więcej »


Wszystkiego najlepszego dla Pań!
08.03.2023

W imieniu wszystkich mężczyzn z MSPDiON pragniemy złożyć naszym drogim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!

więcej »


Piłkarski Tryb Życia trenuje
07.03.2023

Nasza stowarzyszeniowa drużyna ciężko pracuje, żeby przygotować się do nowego sezonu. Hektolitry potu wylane na treningach pod okiem trenera Marcina skutkują nie tylko wyraźną poprawą formy i umiejętności, ale i mnóstwem świetnej zabawy!

więcej »


Zajęcia świetlicowe w lutym
06.03.2023

Tęskniliście za relacjami z zajęć sportowo-kulturalno-społecznych? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie zaspokajamy Waszą ciekawość. Oto krótkie podsumowanie naszych działań z ostatniego miesiąca.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA