Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

więcej »


Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

więcej »


"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

więcej »


Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

więcej »


WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

więcej »


WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

więcej »


Realizacja projektu "Seniorzy w formie"
03.04.2024

Nasz projekt "Seniorzy w Formie" nabiera tempa, a marzec oraz kwiecień to miesiące pełne aktywności i radości! W marcu rozpoczęliśmy warsztaty taneczne i zajęcia jogi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem seniorów! Wszyscy uczestnicy aktywnie uczestniczą w zajęciach z uśmiechem na twarzy, czując korzyści płynące z regularnej aktywności fizycznej.

więcej »


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
02.04.2024

Kwiecień przywitał nas niezwykle piękną aurą, która zapanowała na zewnątrz. Wypoczęci po Świętach Wielkanocnych wracamy do codziennych obowiązków. Dzisiaj wróciliśmy w szczególny sposób, bo choć zawsze jest u nas niezwykle kolorowo, to dziś króluje jedna, wyjątkowa barwa.

więcej »


Życzenia Wielkanocne od MSPDiON
29.03.2024

Życzenia Wielkanocne od MSPDION.

więcej »


Czar Wielkiej Nocy w Stowarzyszeniu
28.03.2024

Święta Wielkanocne są tuż przed nami, dlatego też we wszystkich naszych placówkach praca wre! Przed nami było bardzo dużo zadań do zrealizowania, zarówno obowiązków, jak i chwil, podczas których mogliśmy odłożyć pracę na bok. Jesteście ciekawi, jak minął nam ten przedświąteczny czas? 

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA