Wersja dla osób niedowidzących

Chrześcijański Koncert Charytatywny Mate.o

Chrześcijański Koncert Mate.O
05.10.2017

W czwartek 5 października w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odbyła się III edycja Koncertu Charytatywnego, którego gwiazdą wieczoru był Mate.o – Mateusz Otremba ze swoim zespołem. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny. Dochód ze zbiórki publicznej w wysokości ok. 6 tyś zł przeznaczono na działania Ośrodka Wczesnej Interwencji.

więcej »


Podziękowania dla pana Henryka Wachowiaka
02.10.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo serdecznie dziękujemy panu Henryki Wachowiakowi - Agencja Ubezpieczeniowa Usługi Ubezpieczeniowe i Doradztwo. Za ubezpieczenie całego koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Dzięki takiej pomocy koncert może odbyć się bez żadnych problemów, a przybyli ludzie wesprą nasz szczytny cel jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Rapowy support naszego Koncertu!
01.10.2017

Uwaga NEWS tego weekendu! Supportem podczas Chrześcijańskiego Koncertu Charytatywnego zespołu Mate.o w Miliczu będzie KSIĄDZ JAKUB BARTCZAK!!! Oglądajcie i roześlijcie info w ŚWIAT!!! Do zobaczenia na KONCERCIE o 18:30.

więcej »


Radio Wawa kolejnym patronatem medialnym
27.09.2017

Radio Wawa przyjęło patronat medialny nad koncertem Charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu. W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo serdecznie dziękujemy za podjęcie współpracy. Dlatego, że dzięki Wam nasza wiadomość o koncercie dotrze do wielu ludzi, którzy przyjdą i wesprą nasz szczytny cel jakim jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Dziękujemu Banku Spółdzielczemu z Milicza
27.09.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu z Milicza, za wsparcie i pomoc w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Zawsze możemy na was liczyć podczas organizacji takich imprez i mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny uda nam się wesprzeć wczesną diagnostykę i rehabilitacje niepełnosprawności u małych dzieci. 
 

więcej »


Dziekujemy firmie Leksus
27.09.2017

Dziękujemy również panu Henrykowi Lechowi- biuro rachunkowo-prawne Leksus za wparcie organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Liczymy że ta pomoc przyczyni się do wsparcia wczesnej diagnostyki i rehabilitacji niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Pdziękowania dla pana Adama Michalaka
26.09.2017

Podopieczni Milickiego stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych chcieli by bardzo podziękować Panu Adamowi Michalakowi – Skup surowców wtórnych za bezinteresowna pomoc podczas organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu.
Cieszy nas fakt iż chce Pan się przyłożyć do odniesienia już po praz kolejny wielkiego sukcesu przez Nasze Stowarzyszenie i wspomóc wczesną diagnostykę i rehabilitacje niepełnosprawności u małych dzieci.
 

więcej »


Dziękujemy Nadleśnictwu Żmigród
26.09.2017

Pragniemy serdecznie podziękować w imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Nadleśnictwu Żmigród. Za pomoc i wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego Mate.O  i jego zespołu.
Dzięki współpracy z państwem mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny uda nam się odnieść ogromny sukces i wesprzeć naszych najmłodszych podopiecznych we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji niepełnosprawności.
 

więcej »


Dziękujemy firmie Deftrans
26.09.2017

Dziękujemy również firmie Deftrans Sp. z o.o. za wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Mamy wielką nadzieję, że dzięki Państwa pomocy już po raz kolejny uda nam się odnieść wielki sukces i wesprzeć Naszych najmłodszych podopiecznych we wczesnej diagnostyce i rehabilitacji niepełnosprawności.

więcej »


Podziękowania dla Apartamentów Hotelowych Berfami
26.09.2017

Również wielkie podziękowania w imieniu podopiecznych Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy na ręce firmy Berfami Apartamenty Hotelowe, za wsparcie w organizacji koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu.
Dzięki waszemu wsparciu zaproszeni artyści będą mogli miło spędzić czas w oferowanych przez was apartamentach. Liczymy na to iż również przyczyni się to do odniesienia wielkiego sukcesu i po raz kolejni nasi najmłodsi podopieczni będą mogli liczyć na pomoc jaką jest wczesna diagnostyka i rehabilitacja niepełnosprawności.
 

więcej »

1 2 3 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA