Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 6

Sportowe święto nad milickim Zalewem
11.08.2023

Dziś uczestnicy projektu „Futbolowi Pasjonaci 6” mieli niemałe powody do radości. Na terenie milickiego Zalewu Rekreacyjnego odbyła się długo wyczekiwana impreza sportowo-rekreacyjna pn. „Triathlon witalności”, w ramach której mogli oni skorzystać z szeregu przygotowanych konkurencji i atrakcji.

Na zawodników biorących udział w naszym Triathlonie czekała rywalizacja w trzech kategoriach: gimnastyka na świeżym powietrzu (w tym przypadku na plaży), nordic walking oraz kajakarstwo. Po wnikliwej analizie nasze kolegium sędziowskie doszło do wniosku, że zwycięzcami zawodów okazali się wszyscy! Trzeba jednak zaznaczyć, że kilkoro sportowców wyróżniło się szczególnie, co oczywiście nie umknęło naszej uwadze ;) Zanim to jednak nastąpiło, odbyło się uroczyste otwarcie przez liderkę naszej organizacji - Alicję Szatkowską.

Warto dodać, że impreza nie byłaby tak udana bez wizyty członków MSPDiON oraz naszych wspaniałych przyjaciół: Pawła Parusa - Pełnomocnika Marszałka ds. osób z niepełnosprawnością i jego rodziny, a także uczestników WTZ Trzebnica i Fundacji Pomaluj mi świat. Pragniemy też podziękować Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej za gościnę oraz Kawiarnii Spółdzielni Socjalnej ''Poza Horyzont'' za fachową obsługę strudzonych sportowców.

Organizacja „Triathlonu witalności” przyniosła nam mnóstwo frajdy, a (jak widać po załączonych obrazkach) uczestnikom jeszcze więcej! Nie pozostaje nam więc nic innego niż zaprosić Państwa do obejrzenia poniższej fotorelacji oraz zapisu transmisji na żywo, a także wyczekiwać na kolejną imprezę. Do zobaczenia!

Impreza odbyła się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 6" dofinansowanego ze środków budżetu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ROLKĘ

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA