Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 6

Dzień Sportu w MSPDiON
21.09.2023

Rok szkolny rozpoczął się już jakiś czas temu, przyszła więc pora na nasz coroczny dzień sportu. Impreza odbyła się na boisku Akademii Sportu w Miliczu (której serdecznie dziękujemy za gościnę) i przyciągnęła tłumy uczestników, a także zacnych gości.

Zgodnie z tradycją uroczystego otwarcia dokonała liderka naszej organizacji – Alicja Szatkowska, która powitała wszystkich zgromadzonych i życzyła im dobrej zabawy w duchu fair play, przypominając też, że tego dnia wszyscy byliśmy zwycięzcami. W ceremonii otwarcia uczestniczyły też Iwona Górnicka – Dyrektor DOR-W, Joanna Broniecka – Dyrektor ds. nauczania i Joanna Stachowiak – Dyrektor ds. pedagogicznych, a także panie Diana Hanas i Aneta Bilman – przedstawicielki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, które zaszczyciły nas swoją obecnością, a nawet wzięły udział w wybranych konkurencjach (co widać po poniższych fotografiach).

Zanim to jednak nastąpiło, aby zadbać o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do rywalizacji, instruktorka Marzena wraz z wolontariuszką Marceliną przeprowadziły wielką, wspólną rozgrzewkę, która przygotowała mięśnie uczestników do intensywnego wysiłku. Po tym mogliśmy przejść do najważniejszego punktu, a więc konkurencji sportowych przeprowadzanych pod okiem instruktorów sportu.

Wśród nich nie zabrakło oczywiście bocci, piłkarskiego slalomu ze strzałem do bramki strzeżonej przez naszego bramkarza Bartka, szermierki makaronowej, przejścia przez tunel, rzutów do celu, skoków przez drabinkę, hula-hop czy slalomu dla wózków. Jednym słowem – każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zabawa była przednia, a uśmiechy na twarzach uczestników mówią same za siebie. Zapraszamy więc do zapoznania się z fotorelacją oraz poniższą transmisją na żywo, aby „zaczerpnąć” z ich radości.

Impreza odbyła się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 6" dofinansowanego ze środków budżetu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA