Wersja dla osób niedowidzących

Futbolowi Pasjonaci 6

Ho! Ho! Ho! Mikołajki na sportowo
04.12.2023

W tym roku na parkiecie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu rozbrzmiały radosne okrzyki, gdyż odbył się turniej "Mikołajki na sportowo” organizowany w ramach projektu "Futbolowi pasjonaci 6". Impreza zgromadziła licznych miłośników sportu, którzy śledzili zmagania 6 zespołów biorących udział w turnieju bocci.

Kreatywność zawodników przejawiała się nie tylko na boisku, ale także w pomysłowych nazwach drużyn, wśród których znaleźli się m.in.:
 
1. Pracowite elfy
2. Niezła szopka,
3. Pełne wory,
4. Zadziorne pierniczki,
5. Mikołaje prezesa,
6. Szalone Mikołaje.
 
Warto zaznaczyć, że choć na boisku można było wyróżnić zwycięzców, wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego turnieju zasługiwali na miano zwycięzców. Atmosfera dobrej zabawy, wspólnego świętowania i rywalizacji przyjaznej dla wszystkich była najważniejszym elementem tego wydarzenia. Każda drużyna przyczyniła się do stworzenia niezapomnianych chwil, a radość i zaangażowanie wszystkich uczestników sprawiły, że każdy mógł poczuć się wyjątkowo. To właśnie duch fair play, radość ze wspólnego spędzania czasu i wspieranie się nawzajem sprawiły, że wszyscy stali się zwycięzcami tego niezwykłego "Mikołajkowego turnieju". Ostatecznie to dobra zabawa i wspólne świętowanie stanowiły najważniejszy cel tego wydarzenia, które z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.
 
Atmosfera turnieju była wyjątkowo przyjazna, a nie brakowało także niespodzianek. Mimo zwycięstwa "Szalonych Mikołajów", na hali pojawił się tajemniczy gość – Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą dodatkową dawkę radości. Jego wizyta wywołała szerokie uśmiechy na twarzach uczestników. 
 
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu za udostępnienie hali, licząc jednocześnie na możliwość ponownego spotkania w przyszłym roku!
 
Impreza odbyła się w ramach projektu "Futbolowi Pasjonaci 6" dofinansowanego ze środków budżetu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Dolnośląskiego
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA