Wersja dla osób niedowidzących

KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I

AKTUALNOŚCI                                               FORMY WSPARCIA                                                 REKRUTACJA

Projekt pn. „KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I”
współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 
Termin realizacji projektu: od 01 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2025 r.  
Kierownik projektu – Iwona Górnicka
 
Projekt jest kontynuacją kompleksowego wsparcia dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych z różnym stopniem niepełnosprawności, w tym ze sprzężeniami. Kompleksowość polega na zastosowaniu szerokiego wachlarza wsparcia i gamy różnych form terapeutycznych umożliwiających adekwatną pomoc w oparciu o rzetelną analizę potrzeb.

Zajęcia świetlicowe w lutym
06.03.2023

Tęskniliście za relacjami z zajęć sportowo-kulturalno-społecznych? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo właśnie zaspokajamy Waszą ciekawość. Oto krótkie podsumowanie naszych działań z ostatniego miesiąca.

więcej »


Aktywnie w nowym roku
01.02.2023

Minął już ponad miesiąc od ostatniej aktualizacji dotyczącej zajęć sportowo-kulturalno-społecznych, pora więc na kolejne podsumowanie. W styczniu jak zwykle aktywnie spędzaliśmy czas, doskonale się przy tym bawiąc.

więcej »


Zajęcia w duchu świąt
19.12.2022

Pora na kolejne sprawozdanie z zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Uczestnicy jak zwykle nie mogą narzekać na nudę – ich weekendy przepełnione są bogatą ofertą zajęć. Tym razem padło na turniej bocci, przygotowanie stroików bożonarodzeniowych i wyjazd do muzeum.

więcej »


Kulturalnie i sportowo
25.11.2022

Zastanawialiście się Państwo, co słychać na zajęciach sportowo-kulturalno-społecznych? Przychodzimy z odpowiedzią! Ich uczestnicy jak zwykle czekają na weekendy, podczas których zaplanowano dla nich mnóstwo ciekawych atrakcji dla każdego, o czym świadczy zadowolenie zarówno ich, jak i rodziców. Dobra zabawa gwarantowana!

więcej »


Zaproszenie do składania ofert
26.10.2022

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, zwane dalej Zamawiającym, zaprasza ośrodki wczasowe położone w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie (nad morzem, jeziorem lub w górach) do złożenia oferty na usługę hotelarsko-gastronomiczną dla dwóch grup.

więcej »


Aktywne weekendy w Dolinie Baryczy
19.10.2022

Pora na kolejną aktualizację dotyczącą zajęć sportowo-kulturalno-społecznych. Uczestnicy jak zwykle aktywnie spędzają czas podczas weekendowych spotkań, świetnie się przy tym bawiąc. Harmonogram oferowanych im atrakcji jest niezwykle bogaty.

więcej »


Na dwóch i czterech kółkach
24.08.2022

W Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych nie można narzekać na nudę. Od kwietnia br. beneficjenci projektu "Kolejny krok w samodzielność I " pod okiem pani Marzeny, Asi, Rafała, Edyty, Łukasza i Grażyny biorą udział w zajęciach sportowo-społeczno-kulturalnych.

więcej »


Warsztaty dla rodzin w Sianożętach
20.08.2022

Sianożęty zostały kolejną nadmorską miejscowością, w której zameldowało się Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. W dniach 13-20 sierpnia na wyjazdowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i ich zdrowego rodzeństwa połączone z warsztatami dla rodziców wybrała się tam 53-osobowa grupa z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego.

więcej »


Samodzielna młodzież w Mrzeżynie
16.07.2022

Nie od dziś wiadomo, że dzieci i młodzież z MSPDiON są nad wyraz samodzielni i zaradni. W ostatnim czasie udowodnili to po raz kolejny, tym razem poprzez uczestnictwo w 7-dniowych wyjazdowych warsztatach umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z autyzmem, w ramach których spędzili tydzień bez rodziców w nadmorskim Mrzeżynie.

więcej »


Zaproszenie do złożenia oferty
17.05.2022

W związku z realizacją projektu pn. „Kolejny krok w samodzielność I” współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza do złożenia oferty na przystosowanie pomieszczeń gospodarczych na sale do zajęć terapeutycznych w budynku Stowarzyszenia położonym w Miliczu przy ul. Kopernika 20.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA