Wersja dla osób niedowidzących

KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I

AKTUALNOŚCI                                               FORMY WSPARCIA                                                 REKRUTACJA

Projekt pn. „KOLEJNY KROK W SAMODZIELNOŚĆ I”
współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
 
Termin realizacji projektu: od 01 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2025 r.  
Kierownik projektu – Iwona Górnicka
 
Projekt jest kontynuacją kompleksowego wsparcia dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych z różnym stopniem niepełnosprawności, w tym ze sprzężeniami. Kompleksowość polega na zastosowaniu szerokiego wachlarza wsparcia i gamy różnych form terapeutycznych umożliwiających adekwatną pomoc w oparciu o rzetelną analizę potrzeb.

Samodzielna młodzież w Mrzeżynie
16.07.2022

Nie od dziś wiadomo, że dzieci i młodzież z MSPDiON są nad wyraz samodzielni i zaradni. W ostatnim czasie udowodnili to po raz kolejny, tym razem poprzez uczestnictwo w 7-dniowych wyjazdowych warsztatach umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z autyzmem, w ramach których spędzili tydzień bez rodziców w nadmorskim Mrzeżynie.

więcej »


Zaproszenie do złożenia oferty
17.05.2022

W związku z realizacją projektu pn. „Kolejny krok w samodzielność I” współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza do złożenia oferty na przystosowanie pomieszczeń gospodarczych na sale do zajęć terapeutycznych w budynku Stowarzyszenia położonym w Miliczu przy ul. Kopernika 20.

więcej »


Zaproszenie do złożenia oferty
17.05.2022

W związku z realizacją projektu pn. „Kolejny krok w samodzielność I” współfinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza do złożenia oferty na zakup konia przygotowanego do pracy w hipoterapii z dziećmi oraz młodzieżą niepełnosprawną.

więcej »


Zaproszenie do złożenia oferty
16.05.2022

W związku z realizacją projektu pn. „Kolejny krok w samodzielność I” współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza do złożenia oferty na cyklinowanie oraz malowanie lakierem ekologicznym (np. Berger Seidle, Blanchon, itp) podłóg drewnianych w salach do grupowych zajęć terapeutycznych w budynku Stowarzyszenia położonym w Miliczu przy ul. Kopernika 20.

więcej »


Co słychać w Mieszkaniu Treningowym?
04.04.2022

Raj Story ciągle się rozrasta i co raz bardziej staje się przedsięwzięciem wielonarodowym i wielokulturowym. W naszym gronie byli już przedstawiciele Turcji, obecnie wspomaga nas Hiszpan Iñaki, teraz przyszedł czas na gości z sąsiedniej Ukrainy, którzy uczestniczyli w ostatniej, czwartkowej próbie muzycznej zespołu Raj Story.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA