Wersja dla osób niedowidzących

Koncert Charytatywny Krzysztofa Kiljańskiego

Spotkanie z rodzicami – wolontariuszami
24.05.2019

Zbiórka do puszek podczas Koncertu Charytatywnego Krzysztofa Kiljańskiego przyniosła nam 9 360 zł. Taka kwota pozwala aż na dwumiesięczne funkcjonowanie Pokoju Wytchnień. Jednak kwesta byłaby niemożliwa, gdyby nie niezawodni rodzice naszych podopiecznych, którzy mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzielnie stali przy bramach świątyni. Dziś przyszedł moment, żeby im za to podziękować.

więcej »


Krzysztof Kiljański nowym ambasadorem!
17.05.2019

Szanowni Państwo, dzielimy się kolejną wspaniałą informacją: do grona ambasadorów Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych dołączył Krzysztof Kiljański. Tę pozytywną wiadomość przekazał nam sam Krzysztof Kiljański w trakcie rozmów kuluarowych po jego Koncercie Charytatywnym, który odbył się 7 maja bieżącego roku. 

więcej »


Relacja z Koncertu Krzysztofa Kiljańskiego - przeżyjmy to jeszcze raz :)
13.05.2019

Niesamowity Koncert Charytatywny Krzysztofa Kiljańskiego już za nami. Dostarczył on nam masę wrażeń artystycznych, ale przede wszystkim pozwolił zgromadzić pieniądze na dwa miesiące funkcjonowania Pokoju Wytchnień. Aby więc utrwalić na wieczność te piękne, wzruszające momenty, przygotowaliśmy film, który „nie da ci zapomnieć choćby na chwilę”. Dla obecnych na Koncercie będzie on przypomnieniem, a dla tych, których z nami zabrakło – nowością. Zapraszamy do obejrzenia!

więcej »


Jak wygląda opieka wytchnieniowa po milicku? - opinie rodziców
09.05.2019

Na prośbę Państwa udostępniamy film z Koncertu Charytatywnego Krzysztofa Kiljańskiego, wyjaśniający istotę programu Pokoju Wytchnień.

więcej »


Wiemy, ile zebraliśmy!
08.05.2019

Dnia 8 maja 2019 roku grono upoważnionych do tego osób z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zabrało się za liczenie pieniędzy ze zbiórki do puszek podczas Koncertu Charytatywnego Krzysztofa Kiljańskiego. Uzbierane środki zostaną przekazane na działanie programu Pokój Wytchnień, który zapewnia kompleksową opiekę osobom z niepełnosprawnościami sprzężonymi, dając rodzicom właśnie tytułowe „wytchnienie”.

więcej »


Magiczny jubileuszowy koncert charytatywny
07.05.2019

Za nami kolejny niesamowity koncert charytatywny. Tym razem jego gwiazdą był nietuzinkowy artysta, muzyk i kompozytor Krzysztof Kiljański. Była to już piąta edycja koncertów charytatywnych organizowanych przez MSPDiON, był więc nawiązaniem do tego pierwszego z udziałem Eweliny Lisowskiej, od którego wszystko się zaczęło...

więcej »


Msza w intencji Stowarzyszenia
07.05.2019

Zanim w świątyni zgasły światła, zanim muzycy nastroili instrumenty, zanim Raj Story i Krzysztof Kiljański wprowadzili nas w niesamowity koncertowy nastrój, w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu odprawiona została msza święta w intencji podopiecznych, pracowników i członków Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

więcej »


Wizyta Krzysztofa Kiljańskiego w Ośrodku
07.05.2019

Siódmy dzień maja był dla nas niezwykle intensywny, ale i satysfakcjonujący. Jeszcze przed występem dla publiczności zgromadzonej w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu do Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego przyjechał z wizytą Krzysztof Kiljański wraz z managerką Agatą Borzym, aby na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają nasze działania.

więcej »


Plakaty na mieście
30.04.2019

Koncert charytatywny z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego zbliża się wielkimi krokami. Rozmachu nabrała zatem także kampania promocyjna wydarzenia. W związku z tym, oprócz działań w internecie, prasie oraz okolicznych mediach, wyruszyliśmy w miasto, gdzie wywiesiliśmy plakaty na słupach ogłoszeniowych, w Kościołach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Mimo intensywnej promocji z naszej strony zapewne wielu Miliczan dzięki plakatom dowie się o naszym nadchodzącym wydarzeniu. Do zobaczenia na koncercie!

więcej »


Wywiad dla Radia Rodzina
29.04.2019

Na stronie internetowej Radia Rodzina – naszego patrona medialnego nadchodzącego koncertu z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego, pojawił się artykuł dotyczący wydarzenia. Łączy on warstwę tekstową i dźwiękową, aby przekazać ją czytelnikowi w jak najbardziej przystępnej formie. Dodatkowo, jest też możliwość wysłuchania całej, 15-minutowej audycji. Zapraszamy!

więcej »

1 2 3 4 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA