Wersja dla osób niedowidzących

Koncert Charytatywny Krzysztofa Kiljańskiego

O koncercie na radiowroclaw.pl
18.04.2019

Dolnośląskie media wspierają nasz Koncert Charytatywny z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego! Tym razem zapowiedź nadchodzącego wydarzenia pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej Radia Wrocław. Dziękujemy za pomoc w promocji koncertu!

więcej »


Podziękowania dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu
16.04.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu za nieocenione wsparcie naszej szczytnej inicjatywy, jaką jest Koncert Charytatywny z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego.

więcej »


Dziękujemy DJ-owi Robo
15.04.2019

Pragniemy serdecznie podziękować DJ-owi Robo za wsparcie kolejnej inicjatywy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, jaką jest Koncert Charytatywny z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego.

więcej »


Podziękowania dla firmy Defra
12.04.2019

Kierujemy serdeczne podziękowania w stronę firmy Defra za wsparcie nadchodzącego Koncertu Charytatywnego z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego organizowanego przez nasze stowarzyszenie.

więcej »


Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu
11.04.2019

Składamy serdeczne podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Miliczu za bezcenne wsparcie organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Koncertu Charytatywnego z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego.

więcej »


Podziękowania dla firmy Art-Zbyt
10.04.2019

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy firmie Art-Zbyt za wsparcie kolejnego organizowanego przez nas wydarzenia – Koncertu Charytatywnego z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego.

więcej »


Dziękujemy Zespołowi Muzycznemu AFEKT
09.04.2019

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy ogromne podziękowania dla Zespołu Muzycznego AFEKT za pomoc w organizacji kolejnego już koncertu charytatywnego, tym razem z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego. AFEKT zadba o odpowiednie nagłośnienie Kościoła oraz malownicze oświetlenie sceny.

więcej »


Podziękowania dla spółki Stawy Milickie sp. z o.o.
08.04.2019

Składamy ogromne podziękowania dla spółki Stawy Milickie sp. z o.o. za wsparcie umożliwiające nam organizację Koncertu Charytatywnego z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego. Bez Państwa pomocy niemożliwe byłoby zakwaterowanie naszych artystów w warunkach godnych prawdziwych gwiazd.

więcej »


O koncercie w serwisie Koncertomania.pl
06.04.2019

Nasz nadchodzący Koncert Charytatywny z udziałem Krzysztofa Kiljańskiego budzi coraz większe zainteresowanie w mediach. Tym razem wpis o nim pojawił się w serwisie koncertomania.pl, czyli największej bazie koncertowej w Polsce.

więcej »


Przygotowaliśmy puszki na koncert!
05.04.2019

Asortyment Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych stale się powiększa. Wszystko, co jest możliwe, staramy się zrobić własnymi siłami. Tym razem nasi uzdolnieni pracownicy wykonali piękne puszki do zbiórek publicznych. Ważnym aspektem jest fakt, że dzięki zamontowaniu zamków puszki będą wielokrotnego użytku, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo zbiórce.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA