Wersja dla osób niedowidzących

Koncert Charytatywny Mietka Szcześniaka

Wiemy ile zebraliśmy
24.03.2017

Przygotowania do Koncertu Charytatywnego Mieczysława Szcześniaka trwały bardzo długo, ponieważ bardzo zależało nam na spotkaniu z Mieczysławem na które czekaliśmy ponad rok. Cel naszego koncertu był naprawdę szczytny, a mianowicie zbiórka na rehabilitację i wczesne wykrywanie niepełnosprawności u najmłodszych dzieci. Po koncercie zabraliśmy się za liczenie naszych puszek, które wędrowały przed i po koncercie w obrębie kościoła. Udało się… dzięki pomocy wszystkich ludzi oraz hojności zebranych na koncercie możemy dalej na tak wysokim poziomie prowadzić Wczesną Interwencję. 

więcej »


Koncert M. Szcześniaka!
23.03.2017

Ogromnym sukcesem organizacyjnym zakończył się organizowany przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych kolejny koncert charytatywny, którego gwiazdą był sam Mieczysław Szcześniak. Koncert odbył się w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu. Pieniądze zebrane z puszek przeznaczone zostaną na rehabilitację i wczesną diagnostykę wykrywania niepełnosprawności u małych dzieci. 

więcej »


W intencji podopiecznych
23.03.2017

Dnia 23.03.2017 r. przed Koncertem Charytatywnym Mieczysława Szcześniaka odbyła się uroczysta msza święta w intencji pracowników oraz podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

więcej »


Byliśmy w radio WAWA
22.03.2017

Dziś o działaniach i Koncercie Charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka organizowanym 23.03.2017 r. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych usłyszeliśmy w Radiu Eska – nie ukrywamy, że było to dla nas ogromnym zaskoczeniem ale także bardzo pozytywną niespodzianką. Głośno o nas było także w radiu WAWA, gdzie Pani Prezes wraz z księdzem Proboszczem i Przemysławem Walniczkiem opowiadali o specyfikacji pracy Wczesnej Interwencji. 
 
W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy.
Cieszymy się, że możemy z Państwem współpracować :) 
 

więcej »


Garcia na Koncercie Charytatywnym
22.03.2017

Dnia 10 marca dostaliśmy informację, że na naszym koncercie charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka pojawi się jeszcze jeden gość… a mianowicie Paulinho Garcia – brazylijski piosenkarz i muzyk (gitarzysta). Paulinho Garcia oprócz duetu z Mieczysławem śpiewa i gra również z Grażyną Auguścik. Wydał 13 płyt, które cieszą się dużą popularnością na obu kontynentach amerykańskich. Ostatnia płyta autorska "My very live" w 2010 roku była nominowana do prestiżowej nagrody Grammy. Jest to dla nas ogromna i bardzo pozytywna niespodzianka!
 
Zapraszamy 23.03.2017 r. na Koncert Charytatywny z udziałem Mieczysława Szcześniaka oraz Paulinho Garci w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu o godz. 19:00.  
 

więcej »


Audycja z Radio Rodzina
16.03.2017

Dziś w siedzibie Radia Rodzina we Wrocławiu Pani Prezes Alicja Szatkowska wraz z księdzem Proboszczem Zbigniewem Słobodeckim oraz Przemysławem Walniczkiem opowiadali o Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Wczesnej Interwencji, terapiach jakie nasz Ośrodek oferuje oraz o Koncercie Charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka, który odbędzie się 23.03 br. o godzinie 19:00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu. 

więcej »


W najbliższy weekend będziemy w Radio WAWA
14.03.2017

O działaniach i Koncercie Charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka organizowanym 23.03.2017 r. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych będzie można usłyszeć o nas już w najbliższy czwartek w Radio WAWA!

więcej »


Audycja o koncercie w Radio Rodzina
14.03.2017

Kolejna dobra informacja na dziś to, że już w najbliższy czwartek (16.03.2017) o godzinie 13:00 będzie można usłyszeć o nas w Radio Rodzina. Prezes Alicja Szatkowska wraz z księdzem Proboszczem Zbigniewem Słobodeckim opowiedzą o działaniach Ośrodka, o Wczesnej Interwencji oraz o koncercie na który w imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia już dziś serdecznie zapraszamy - 23.03.2017 r. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu o godz. 19:00.

więcej »


W prasie - Gość Niedzielny
13.03.2017

O działaniach i Koncercie Charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka organizowanym 23.03.2017 r. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych napisał również Gość Niedzielny, który również z okazji naszego Koncertu wydał papierowe wydanie specjalne w którym opisuje działania naszego Ośrodka, szczegółowe informację o koncercie oraz wywiad z Mieczysławem Szcześniakiem… 

więcej »


O Koncercie na stronie Radia Wrocław
13.03.2017

O działaniach i Koncercie Charytatywnym z udziałem Mieczysława Szcześniaka organizowanym 23.03.2017 r. w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pisze o nas Radio Wrocław.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA