Wersja dla osób niedowidzących

Koncert Charytatywny Moniki Kuszyńskiej

Nowy ambasador!
20.04.2018

Niesamowita wiadomość! Współpraca pomiędzy Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych a Moniką Kuszyńską nie zakończy się na Koncercie Charytatywnym. Artystka podczas niego, a także zwiedzając nasz ośrodek była pod ogromnym wrażeniem naszych działań i w związku z tym postanowiła, że chce dalej nas wspierać. Możemy więc oficjalnie ogłosić: MONIKA KUSZYŃSKA ZOSTAŁA AMBASADOREM MILICKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 

więcej »


O Koncercie na niedziela.pl
20.04.2018

Tygodnik Niedziela – jedno z największych mediów katolickich, a jednocześnie patron naszego Koncertu Charytatywnego z udziałem Moniki Kuszyńskiej udostępnił swoim czytelnikom relację z tego wydarzenia. Możemy ją znaleźć na głównej stronie wrocławskiego wydania. W obszernym artykule znalazło się sporo ciekawych informacji, które z pewnością zainteresowały licznych odbiorców. Dziękujemy Niedzieli za wsparcie, a Państwa zapraszamy do sprawdzenia na własne oczy.

więcej »


Plejada.pl o koncercie
19.04.2018

Artykuł o Koncercie Charytatywnym z udziałem Moniki Kuszyńskiej w Miliczu pojawił się na stronie głównej portalu plejada.pl, niezależnego serwisu informacyjno-rozrywkowy poświęconego gwiazdom show-biznesu, będącego wspólnym przedsięwzięciem TVN i Onet.pl. Autor w swoim tekście przytoczył wiele słów, które padły z ust artystki podczas tego wzruszającego występu a także udostępnił nasze nagranie. Zapraszamy do sprawdzenia :)

więcej »


Krótki reportaż filmowy z koncertu
17.04.2018

Monika Kuszyńska o Miliczu, koncercie, Stowarzyszeniu … czyli tak naprawdę nic o nas bez nas. W internecie pojawił się już reportaż filmowy z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej, który odbył się nomen omen w piątek, 13 kwietnia 2018 r. – 12 lat od ostatniego koncertu zespołu w którym grała – Varius Manx. 

więcej »


Relacja z koncertu na ngo.pl
17.04.2018

Informacja o organizowanym przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Koncercie Charytatywnym z udziałem Moniki Kuszyńskiej idzie w świat! Relację z tego przełomowego wydarzenia możemy przeczytać na stronie ngo.pl czyli ogólnopolskim portalu dla organizacji pozarządowych. Zobaczcie sami :)

więcej »


Policzyliśmy pieniądze ze zbiórki
16.04.2018

Dziś, 16 kwietnia 2018 roku, czyli w pierwszy dzień pracy po historycznym koncercie Moniki Kuszyńskiej nasz zarząd zajął się liczeniem pieniędzy ze zbiórki publicznej. Uzbierane środki zostaną przekazane na wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Relacja z Koncertu Charytatywnego Moniki Kuszyńskiej
13.04.2018

Ach, cóż to był za koncert… Monika Kuszyńska wystąpiła dziś, 13 kwietnia 2018 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Miliczu w ramach kolejnego koncertu charytatywnego organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, nad którym patronat objął Metropolita Wrocławski – Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny. Uzbierany podczas niego dochód ze zbiórki publicznej zostanie przeznaczony na wsparcie wczesnej diagnostyki i rehabilitacji niepełnosprawności u małych dzieci.

więcej »


Wizyta Moniki Kuszyńskiej w Ośrodku
13.04.2018

Emocje związane z Koncertem Charytatywnym Moniki Kuszyńskiej jeszcze nie zdążyły opaść, a my mamy dla Państwa kolejną porcję aktualności związanych z artystką. Tym razem będzie to wizyta byłej wokalistki Varius Manx wraz z mężem Jakubem Raczyńskim w naszych placówkach.

więcej »


Artykuł o Koncercie na nowagazeta.pl
09.04.2018

Kolejna miła informacja. Koncert Charytatywny z udziałem Moniki Kuszyńskiej organizowany przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych jest ogromnym wydarzeniem w Miliczu i okolicach i mamy na to następne dowody. Tym razem przyciągnęliśmy uwagę portalu nowagazeta.pl, niezależnego tygodnika powiatu trzebnickiego, który obejmuje swoim zasięgiem 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród, Prusice, Wisznia Mała i Zawonia. Z pewnością dzięki temu artykułowi mnóstwo osób zamieszkujących powiat trzebnicki dowie się o koncercie i zechce w nim uczestniczyć, wspierając tym samym wczesną diagnostykę i rehabilitację niepełnosprawności u małych dzieci. Dziękujemy za pomoc w promocji koncertu!

więcej »


Dziękujemy państwu Pawłowicz
08.04.2018

Składamy serdeczne podziękowania na ręce państwa Jerzego i Marii Pawłowicz za bezcenne wsparcie organizowanego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Koncertu Charytatywnego z udziałem Moniki Kuszyńskiej.

więcej »

1 2 3 4 5 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA