Wersja dla osób niedowidzących

Koncert Charytatywny Moniki Kuszyńskiej

Dziękujemy Państwu Wojtaszek
28.02.2018

Państwo Kinga i Damian Wojtaszkowie zdecydowali się wesprzeć koncert charytatywny organizowany przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Pragniemy złożyć im za to serdeczne podziękowania.

więcej »


Dziękujemy firmie Anna Tarczyńska – Transport
27.02.2018

Kierujemy serdeczne podziękowania w stronę pani Anny Tarczyńskiej, która zdecydowała się wspomóc kolejny koncert charytatywny organizowany przez nasze stowarzyszenie.

więcej »


Podziękowania dla Nadleśnictwa Żmigród
26.02.2018

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych składamy wyrazy wdzięczności na ręce Nadleśnictwa Żmigród za wsparcie naszego koncertu charytatywnego.

więcej »


Dziękujemy Nadleśnictwu Milicz
25.02.2018

Dziękujemy serdecznie Nadleśnictwu Milicz za pomoc w organizacji koncertu charytatywnego przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

więcej »


Dziękujemy firmie Defra
24.02.2018

Składamy serdeczne podziękowania firmie Defra, której hojność pozwala nam na realizację pięknego przedsięwzięcia, jakim jest koncert charytatywny Moniki Kuszyńskiej w Miliczu.

więcej »


Podziękowania dla Banku Spółdzielczego
23.02.2018

Podziękowania dla Zarządu i pani Prezes Katarzyny Misiak z Banku Spółdzielczego w Miliczu za szczodrość i chęć czynienia dobra, jakim jest wsparcie charytatywnego koncertu Moniki Kuszyńskiej – byłej wokalistki Varius Manx.

więcej »


Dziękujemy firmie Art-Zbyt
22.02.2018

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pragniemy gorąco podziękować firmie Art-Zbyt za bezinteresowne wsparcie kolejnego koncertu charytatywnego organizowanego przez nas. 

więcej »


Pozyskaliśmy opiekuna medialnego – TVP 3 Wrocław!
21.02.2018

Możemy oficjalnie to ogłosić – TVP 3 Wrocław obejmie nasz koncert swoją opieką medialną. Jest to bardzo dobra informacja, ponieważ telewizja o zasięgu wojewódzkim na pewno pomoże nam w wypromowaniu wydarzenia i pozyskaniu nowych uczestników.

więcej »


Patronat honorowy Metropolity Wrocławskiego
20.02.2018

Pragniemy z dumą poinformować, że po raz kolejny patronat honorowy nad naszym Koncertem Charytatywnym objął Metropolita Wrocławski – Arcybiskup Józef Kupny. Dziękujemy!

więcej »


TVPM Telewizja Powiatu Milickiego naszym patronem
19.02.2018

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy TVPM Telewizji Powiatu Milickiego za objęcie patronatem medialnym nadchodzącego koncertu charytatywnego. Mamy nadzieję, że dzięki temu informacja o nim dotrze do większej ilości osób.

więcej »

1 2 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA