Wersja dla osób niedowidzących

ODDZIAŁ XII ZR-W "A" i "B"

II Dzień Sportu
22.05.2015

W maju odbył się II Dzień Sportu. Wszyscy uczniowie zostali podzieleni na grupy i w wyniku losowania przydzielone zostały im  nazwy drużyn. Grupa ZR- W A otrzymała przydomek „Zające”, natomiast grupę ZR- W B zatytułowano „Jastrzębie”. Członkowie drużyn brali udział w kilku konkurencjach sportowych, tj.: jazda na rowerze, zbijanie kręgli dużą piłką, uderzanie o ścianę, rzut piłką lekarską itp.

więcej »


Kulinarny konkurs wielkanocny
27.04.2015

Tuż przed Wielkanocą w naszym Ośrodku zorganizowano konkurs na najlepszą potrawę wielkanocną. A że te święta, jak żadne inne kojarzą się z jajkami, właśnie one zdominowały konkursowe potrawy. Z tego wielkanocnego trendu kulinarnego nie wyłamały się również grupy ZRW „A” i „B”. Obie grupy przygotowały niezwykle apetyczną potrawę pod nazwą „Pisklaki z groszkiem”. Warto dodać, że potrawy przygotowywali podopieczni ze swoimi paniami. 

więcej »


Wycieczka do wrocławskiego ZOO
23.04.2015

23 kwietnia grupy ZRW „A”, „B” oraz „D” wybrały się wspólnie do wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego przede wszystkim z myślą o zwiedzeniu otwartego niedawno Afrykarium. Wyśmienita pogoda, świetne humory i masa egzotycznych zwierząt. Czego chcieć więcej?

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA