Wersja dla osób niedowidzących

Sport i Turystyka

Głośno dopingowaliśmy Sparte Wrocław
09.07.2017

W niedzielę 9 lipca ekipa z MSPDiON po raz kolejny wybrała się do Wrocławia, tym razem żużlowe starcie na zmodernizowanym Stadionie Olimpijski mogły zobaczyć osoby, które po raz pierwszy uczestniczyły w nim na żywo. Fani czarnego sportu dopingowali jak zawsze Betard Spartę Wrocław.

więcej »


Kibicowaliśmy naszym na LŚ
17.06.2017

W dniach 15 i 17 czerwca grupa zapaleńców siatkówki ze Stowarzyszenia wybrała się na mecze Ligi Światowej, w której to Reprezentacja Polski zmierzyła się z zespołem Rosji i Iranu. 

więcej »


Kibicowaliśmy na żużlu
11.06.2017

W niedziele 11 czerwca grupa fanów czarnego sportu wybrała się na  zmodernizowany Stadion Olimpijski, by dopingować zawodników Betardu Sparty Wrocław.

więcej »


Doping naszych na Narodowym
10.06.2017

W sobotę 10 czerwca mieliśmy okazję wspierać dopingiem Piłkarską Reprezentację Polski w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2018.

więcej »


Rajd Druha Bolka
27.05.2017

W sobotę 27 maja podopieczni Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wraz z opiekunami uczestniczyli w VI edycji Rajdu Rowerowego Druha Bolka. 

więcej »


Nasz doping!
23.05.2017

Przeżyjmy to jeszcze raz! Katowicki Spodek, Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn, Aleja Gwiazd Siatkówki = niepowtarzalne emocje, wspaniałe przeżycie jak widać na załączonym obrazie filmowym :)

więcej »


W Spodku dopingowaliśmy Polaków
20.05.2017

20 maja fani siatkówki związani z naszym Stowarzyszeniem mieli okazję uczestniczyć w przepięknych uroczystościach siatkarskich związanych z ceremonią pożegnania Krzysztofa Ignaczaka wieloletniego i utytułowanego Reprezentanta Polski oraz odciśnięciu dłoni Alei Gwiazd Siatkówki nieopodal katowickiego SPODKA. Był to także dzień w którym po raz pierwszy mogliśmy dopingować Reprezentację Polski mężczyzn w siatkówce, który był pierwszym meczem pod wodzą nowego trenera Włocha Ferdinando „FEFE” De Giorgi. Polacy podejmowali w meczu towarzyskim Reprezentację Iranu.

więcej »


„KKN MIEDŹ LEGNICA CUP”
12.05.2017

12 maja podopieczni Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miliczu, reprezentowali Klub Kibiców Niepełnosprawnych Milicz na II edycji turnieju piłkarskiego "KKN MIEDŹ LEGNICA CUP".

więcej »


Lech-Śląsk
20.11.2016

        20 listopada, fani Śląska Wrocław z  Klubu Kibiców Niepełnosprawnych,  uczestniczyli  w wyjazdowym meczu swojej drużyny, który został rozegrany w Poznaniu z miejscowym Lechem.

więcej »


KKN na meczu Polska-Słowenia
14.11.2016

14 listopada na wrocławskim Stadionie Miejskim, swój ostatni mecz w 2016 roku, rozegrała piłkarska reprezentacja Polski. Na meczu nie zabrakło grupy fanów futbolu z milickiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. 

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
6 7 8 »
Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA