Wersja dla osób niedowidzących

Trener Pracy

XV Spartakiada w Ostródzie
18.10.2018

18 października uczestnicy WTZ Milicz mieli przyjemność wziąć udział w XV Spartakiadzie dla Osób z Niepełnosprawnościami Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która odbyła się w Ostródzie.

więcej »


Zaproszenie na warsztaty
18.09.2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza uczestników projektu „Mogę, potrafię, pracuję” na warsztaty z aktywnego poruszania się po rynku pracy.

więcej »


Grupa wsparcia
11.06.2018

11 czerwca w biurze projektu „Mogę, potrafię. Pracuję” zespół trenerów pracy przeprowadził grupę wsparcia dla uczestników programu.

więcej »


Trenerzy na konferencji naukowej
08.06.2018

8 czerwca zespół trenerów pracy wraz z doradcą zawodowym i psychologiem projektu „Mogę, Potrafię, Pracuję”, uczestniczył w IV konferencji naukowej z cyklu doradztwo zawodowe w rehabilitacji. Tematem spotkania były "Wymiary wsparcia instytucjonalnego w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami".

więcej »


Warsztat kompetencji zawodowych
23.05.2018

22 i 23 maja zespół Trenerów Pracy przeprowadził warsztaty z zakresu kompetencji zawodowych. Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Mogę, Potrafię, Pracuję”, który finansowany jest ze środków EFS.

więcej »


Zaproszenie na warsztaty
22.05.2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza uczestników projektu „Mogę, potrafię, pracuję” na warsztaty z zakresu kompetencji zawodowych.

więcej »


Warsztaty kompetencji społecznych
26.04.2018

24 i 26 kwietnia zespół Trenerów Pracy przeprowadził warsztaty podnoszące poziom kompetencji społecznych. Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Mogę, Potrafię, Pracuję”, który finansowany jest ze środków EFS.

więcej »


Mogę, potrafię, pracuję
25.10.2017

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych rozpoczęło realizację projektu „Mogę, potrafię, pracuję”, który jest kontynuacją  działalności zespołu trenerów pracy wspomaganej przy MSPDiON, z lat 2008-2017. 

więcej »


Rusza projekt TRENERA PRACY
30.03.2017

Od dnia 1 kwietnia Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych będzie kontynuował projekt „Wsparcie Trenera Pracy w procesie zatrudnienia wspomaganego osób niepełnosprawnych”.

więcej »


Bal Karnawałowy z Trenerem Pracy
06.01.2017

6 stycznia w Restauracji Impuls w Zdunach odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Zespół Trenerów Pracy Wspomaganej w Miliczu.

więcej »

1 2 3 4 5 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA