Wersja dla osób niedowidzących

Trener Pracy

Warsztaty "Polubić siebie"
04.10.2019

Dnia 04.10.2019 odbyła się grupa wsparcia dla osób poszukujących pracy, połączona z cyklem warsztatów tematycznych pt. „Polubić siebie”. Warsztaty te powstały w celu zmiany stosunku do samego siebie, do poznania swoich mocnych stron oraz w jaki sposób je zaprezentować. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli wzmocnić wiarę we własne możliwości, rozwijać i wzmacniać poczucie własnej wartości i samoakceptacji.

więcej »


Jarmark zawodów deficytowych
29.05.2019

W środę 29 maja zespół Trenerów Pracy Wspomaganej wspólnie z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Miliczu uczestniczył w II edycji "Jarmarku zawodów deficytowych", który odbył się nad milickim zalewem. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu i Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacja na rzecz Ziemi Milickiej.

więcej »


Zebranie Walne członków PFZW
17.05.2019

17 maja 2019 r. odbyło się kolejne Walne Zebranie Członków Polskiej Federacji Zatrudnienia Wspomaganego. Tym razem spotkaliśmy się w Krakowie, gdzie dzięki gościnności Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnoprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko” mogliśmy skorzystać z wygodnej sali konferencyjnej oraz poczęstunku przygotowanego przez Lunch Bar Awokado prowadzony przez Spółdzielnię Socjalną  założoną przez Stowarzyszenie „Ognisko” w celach społecznych. 

więcej »


Spotkanie z PUP Milicz
15.03.2019

15 marca w ramach projektu „Mogę Potrafię Pracuję” odbyło się spotkanie z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Miliczu.

więcej »


Spotkanie z doradcą zawodowym
15.03.2019

W ramach współpracy Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych z Powiatowym Urzędem Pracy w Miliczu, organizujemy spotkanie z Doradcą Zawodowym.

więcej »


Egzamin końcowy kucharzy
25.01.2019

25 stycznia w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy w Miliczu odbył się egzamin końcowy dotyczący kursu zawodowego "Kucharz małej gastronomi". Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Mogę, potrafię, pracuję" i trwały od 15 listopada do 25 stycznia.

więcej »


XV Spartakiada w Ostródzie
18.10.2018

18 października uczestnicy WTZ Milicz mieli przyjemność wziąć udział w XV Spartakiadzie dla Osób z Niepełnosprawnościami Województwa Warmińsko-Mazurskiego, która odbyła się w Ostródzie.

więcej »


Zaproszenie na warsztaty
18.09.2018

Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych zaprasza uczestników projektu „Mogę, potrafię, pracuję” na warsztaty z aktywnego poruszania się po rynku pracy.

więcej »


Grupa wsparcia
11.06.2018

11 czerwca w biurze projektu „Mogę, potrafię. Pracuję” zespół trenerów pracy przeprowadził grupę wsparcia dla uczestników programu.

więcej »


Trenerzy na konferencji naukowej
08.06.2018

8 czerwca zespół trenerów pracy wraz z doradcą zawodowym i psychologiem projektu „Mogę, Potrafię, Pracuję”, uczestniczył w IV konferencji naukowej z cyklu doradztwo zawodowe w rehabilitacji. Tematem spotkania były "Wymiary wsparcia instytucjonalnego w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami".

więcej »

1 2 3 4 5 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA