Wersja dla osób niedowidzących
Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Strona Główna

Dzień piąty, ostatni naszego wyjazdowego wypoczynku
20.03.2024

Dzień powrotu był naprawdę emocjonujący – po porannej aktywności wszyscy, z tęsknotą za domem, spakowali swoje walizki i wyruszyli w drogę powrotną do Milicza.

Drodzy Rodzice, ten czas był dla nas, jako kadry, niezwykle wartościowy. Odnieśliśmy wiele ciepłych wspomnień i nabraliśmy pokory wobec życia. Dziękujemy Wam za zaufanie, za rozmowy i każde miłe słowo.

Życzymy Państwu, aby każda chwila w domowym zaciszu przywoływała wspomnienia z Kudowy Zdroju i tych pięciu dni opieki poza domem. To miejsce, gdzie mogliście oderwać się od codzienności. Życzymy Wam chwil wytchnienia, abyście pamiętali o sobie, zwłaszcza o swoim zdrowiu, zanim znów zaangażują się w codzienne sprawy, a Wasze dzieci będą pod opieką naszych specjalistów.

Pamiętajcie: Silny rodzic to silne dziecko.

Dziękujemy całemu zespołowi Sanatorium Dziecięcego Jagusia za wsparcie podczas codziennych zajęć, za pomoc w orientacji w mieście i za każde serdeczne słowo, które dodawało nam energii do działania!

Dziękujemy całemu kierownictwu Sanatorium Dziecięce Jagusia za wsparcie podczas codziennych zajęć, za pomoc w orientacji w mieście i za każde serdeczne słowo, które dodawało nam energii do działania!

Zadanie dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA