Wersja dla osób niedowidzących
Rozpoczynamy wielkie przygotowania do niezwykłego wydarzenia!
09.05.2024

Rozpocznijmy wspólnie naszą podróż ku Godności! Zapraszamy na niezwykły koncert "Kroki do Godności" z udziałem zespołu Arka Noego, który odbędzie się 9 maja 2024 o godzinie 19:00 w Kościele Łaski pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu.

Marcowa asystentura w MSPDiON
15.04.2024

Za nami marzec, pora więc na podsumowanie kolejnego miesiąca wsparcia udzielanego w naszej organizacji osobom z niepełnosprawnościami przez asystentów. 

"Seniorzy w formie" wystartowali z kolejnymi zajęciami
12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszych zajęć hortiterapii dla seniorów, które odbyły się wczoraj w otoczeniu niezwykłej natury i przy sprzyjającej pogodzie.

Marcowe zajęcia sportowo-kulturalno-społeczne
08.04.2024

Śpieszymy do Was z relacją marcowych zajęć sportowo-kulturalno-społecznych! Ubiegły miesiąc obfitował w wiele aktywności, kiedy to uczestnicy mieli okazje spędzić czas na różnorodnych zajęciach stacjonarnych, jak i wyjazdowych.

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 19.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

WYNIKI - Zapytanie ofertowe z dnia 15.03.2024
04.04.2024

Organizacja zakwaterowania wraz z wyżywieniem "Wyjazdowych siedmiodniowych warsztatów ogólnorozwijających dla małych dzieci i ich rodzin"

Strona Główna

Czar Wielkiej Nocy w Stowarzyszeniu
28.03.2024

Święta Wielkanocne są tuż przed nami, dlatego też we wszystkich naszych placówkach praca wre! Przed nami było bardzo dużo zadań do zrealizowania, zarówno obowiązków, jak i chwil, podczas których mogliśmy odłożyć pracę na bok. Jesteście ciekawi, jak minął nam ten przedświąteczny czas? 

Od poniedziałku w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatu Terapii Zajęciowej nasi uczestnicy zajęli się wykonywaniem stroików i ozdób wielkanocnych. Towarzyszyło im przy tym wiele uśmiechu i pozytywnych emocji, mogąc wspólnie przygotowywać się do nadchodzących świąt. To był niezwykle kreatywny czas, mogli dać ponieść się wyobraźni i stworzyć przepiękne prace. 

Jeżeli święta, to nie mogło zabraknąć i wspólnego gotowania! Było krojenie warzyw na sałatkę, przygotowywanie ciasta, a później wypiekanie go w specjalnych formach w kształcie baranka. Mając na uwadze tradycyjne potrawy, jakie towarzyszą nam co rok, przy świętowaniu czasu Wielkiej Nocy, przygotowali je z największą starannością pod okiem opiekunów i terapeutów. 

W środę, kiedy wszystko było już gotowe, a nastrój świąteczny na dobre zagościł wśród nas, zasiedliśmy wspólnie przy stole, aby móc zjeść przygotowane dzień wcześniej potrawy i spędzić miło czas. 

Z kolei nasi najmłodsi, którzy na co dzień uczęszczają do Niepublicznego Przedszkola prowadzonego przez MSPDiON, mieli w tym przedświątecznym tygodniu specjalnego gościa. W naszym orgódku czekał na nich zajączek wielkanocny, który przykicał ze specjalną wizytą. Przygotował dla naszych przedszkolaków świąteczne poszukiwanie kolorowych pisanek! Nie obyło się także bez wspólnych zabaw, które wymyślił dla nich zajączek. Było dużo śmiechu i pozytywnych emocji! 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA